maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
2BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
3BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
4BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
5BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
6BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
7BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
8BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
9BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
10BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
11BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
12ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
13CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
14CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
15FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
16FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
17GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
18GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
19KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
20KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
21KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
22KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
23KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
24KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
25MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
26MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
27MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
28MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
29NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
30OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
31OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
32PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
33PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
34Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
35PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
36RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
37RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono
38SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
39TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
40WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
41ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono
42Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
43Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
44BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
45BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
46BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
47ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
48GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
49GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
50KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
51KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta
52KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
53KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
54LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
55ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
56OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
57PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
58PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
59PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
60PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
61RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
62RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
63RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
64SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa
65TereszkiewiczJoannaKPOL10KM, K30-391987WarszawaS
66WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
67WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
68ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa