maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
2BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
3BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
4BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
5BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
6BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
7BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
8ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
9FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
10FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
11GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
12GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
13KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
14KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
15KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
16KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
17KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
18KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
19KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
20LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
21MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
22MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
23MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
24OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
25OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
26PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
27PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
28Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
29PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
30RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
31RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
32RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono
33SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa
34TereszkiewiczJoannaKPOL10KM, K30-391987WarszawaS
35WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
36ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono
37Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
38ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
39BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
40BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
41BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
42BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
43BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
44BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
45BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
46ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
47CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
48CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
49GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
50GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
51KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
52KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta
53KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
54MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
55ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
56NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
57OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
58PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
59PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
60PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
61PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
62RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
63RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
64SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
65TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
66WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
67WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
68ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa