maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
2Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
3PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
4PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
5PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
6RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
7RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
8CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
9LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
10BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
11BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
12BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
13BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
14BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
15MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
16MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
17GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
18KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
19BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
20Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
21GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
22BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
23BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
24BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
25PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
26CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
27KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
28KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
29ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
30OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
31KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
32KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
33ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
34ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
35RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
36FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
37KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
38WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
39GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
40PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
41TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
42ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
43BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
44BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
45BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
46BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
47FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
48GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
49KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
50KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
51KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
52MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
53MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
54NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
55PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
56RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
57SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa
58SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
59TereszkiewiczJoannaKPOL10KM, K30-391987WarszawaS
60WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
61WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
62ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa
63ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono
64RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono
65Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
66OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
67OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
68KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta