maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
2FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
3KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
4Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
5BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
6KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
7OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
8OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
9PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
10PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
11RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
12SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa
13TereszkiewiczJoannaKPOL10KM, K30-391987WarszawaS
14WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
15FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
16GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
17KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
18PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
19RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
20ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono
21KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
22KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
23MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
24WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
25Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
26BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
27NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
28OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
29PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
30PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
31SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
32BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
33BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
34ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
35CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
36CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
37GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
38KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
39PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
40RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
41TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
42BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
43KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
44ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
45KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta
46MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
47ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
48BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
49KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
50LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
51PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
52WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
53ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa
54BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
55BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
56BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
57BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
58BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
59BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
60ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
61GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
62GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
63KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
64MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
65MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
66Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
67RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
68RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono