maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
2Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
3ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
4BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
5BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
6BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
7BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
8BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
9BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
10BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
11BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
12BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
13BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
14BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
15BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
16BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
17ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
18ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
19CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
20CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
21FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
22FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
23GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
24GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
25GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
26GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
27KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
28KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
29KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta
30KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
31KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
32KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
33KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
34KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
35KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
36KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
37LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
38MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
39MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
40MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
41MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
42ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
43NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
44OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
45OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
46OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
47PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
48PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
49PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
50PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
51PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
52Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
53PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
54PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
55RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
56RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
57RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
58RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
59RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono
60SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa
61SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
62TereszkiewiczJoannaKPOL10KM, K30-391987WarszawaS
63TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
64WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
65WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
66WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
67ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa
68ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono