maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca
Miejsce i data imprezy: Góra Kalwaria, 04 września 2021
Organizator: Fundacja ACTIVE LIFE

Bieg odbywa sie we współpracy z:
Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urządem Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Komendą Policji 
Szkołą Podstawową w Czersku
placówkami oświatowymi Gminy Góra Kalwaria
Ochotniczą Strażą Pożarną z terenu gminy Góra Kalwaria


Regulamin Regulamin Biegów

Upoważnie do przepisania pakietu na innego uczestnika

Oświadczenia rodzica/opiekuna


Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209
- Bieg dla niepełnosprawnych do 2 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 209

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1RadomskiMarcinMPOLNW1976PłockNW CZŁAPSKI TEAM
2ChołujAnnaKPOLNW1990PionkiWKZ KOZIENICE BBLM
3BacaJustynaKPOLNW1977KozieniceWKZ KOZIENICE BBL
4KomorzyckiJanuszMPOL10KM, M40-491978Mińsk MazowieckiOrange PolskaZapłacono
5Poszwald-GajewskaMatyldaKPOLNW1986WiązownaLZapłacono
6Anonim#251010SklMPOL10KM, M30-391991KrasneMazovia ProActiv Ciechanów
7Anonim#251011KPOL10KM, K30-391984Chotomów
8BorkowskiMariuszMPOL10KM, M40-491981WarszawaBiegaj z Ursusem i MichałowicamiLZapłacono
9PrzyborowskaSylwiaKPOL10KM, K30-391989EmilianówZabiegany Wołomin
10GoworekPiotrMPOL10KM, M40-491973KołobrzegZapłacono
11BisowskiMariuszMPOL10KM, M40-491974KobyłkaZapłacono
12BisowskaKatarzynaKPOLNW1976KobyłkaZapłacono
13BisowskaAmeliaKPOL10KM2004KobyłkaZapłacono
14BisowskaHannaKPOLNW2011KobyłkaZapłacono
15BisowskiSzymonMPOLNW2008KobyłkaZapłacono
16FronczakMałgorzataKPOL10KM, K40-491980PomiechówekHusaria Race TeamZapłacono
17PołećGrzegorzMPOL10KM, M30-391991Błonie
18OleksiakIwonaKPOL10KM, K30-391990WilkowyjaVictus RębkówZapłacono
19OlszakAgnieszkaKPOL10KM, K30-391986Nowy Dwór MazowiekciZapłacono
20OleksiakPrzemysławMPOL10KM, M30-391983WilkowyjaVictus Rębków
21ArtyszukMirosławMPOL10KM, M60-691960WarszawaZapłacono
22BartczakRobertMPOL10KM, M50-591970WarszawaZapłacono
23RóżańskaMagdalenaKPOLNW1976WarszswaZapłacono
24BartkowskiKamilMPOLNW2012LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
25BartkowskiArturMPOLNW1980LegionowoBravehearts LegionowoZapłacono
26KaczkowskiJarogniewMPOL10KM, M50-591964KomorówZapłacono
27WdowiarskiKamilMPOL10KM, M18-291996Warszawa
28KosmanMałgorzataKPOL10KM, K50-591963Mniszewi-SportZapłacono
29KosewskaMagdalenaKPOL2KM1999WarszawaXL
30PyrzakPawełMPOL10KM, M30-391985WarszawaZapłacono
31MatuszewiczArkadiuszMPOL10KM, M60-691961WarszawaZapłacono
32MatuszewiczDorotaKPOL10KM, K60-691961WarszawaMZapłacono
33FilipowiczNataliaKPOL10KM, K18-291992WarszawaZapłacono
34ChodzińskiDanielMPOL10KM, M40-491974Nowy Dwór MazowieckiLZapłacono
35RegulskaEwaKPOL10KM, K30-391983WarszawaZapłacono
36BrodzikArkadiuszMPOL10KM, M30-391988KuflewPianka KuflewM
37CybulskiAndrzejMPOL10KM, M40-491973LesznoXLZapłacono
38KwiatkowskaRenataKPOL10KM, K50-591968Ożarów MazowieckiKB Ożarów Mazowiecki BiegaZapłacono
39ModzelewskiDariuszMPOL10KM, M60-691958PawłowiceM
40CzajkowskiMarekMPOL10KM, M40-491977Góra KalwariaZapłacono
41KlujBogusławMPOL10KM, M60-691958ZakrętBiegam dla Sandry i Roberta
42BożekAleksandraKPOL10KM, K30-391986WarszawaZapłacono
43KrupaAgataKPOL10KM, K30-391982OtwockZapłacono
44SzczurowskiTomaszMPOL10KM, M30-391991WarszawaAccentureZapłacono
45KwiatekKarolinaKPOL10KM, K18-291996RadzyminMZapłacono
46GalaKamilaKPOL10KM, K40-491981Stare GrochaleNaprzód MłocinyZapłacono
47NeyPatrickMPOL10KM, M30-391983WarszawaZapłacono
48PłuciśMałgorzataKPOL10KM, K30-391989LegionowoS
49MalimonJuliaKPOLNW2004KobyłkaZapłacono
50MalinaMonikaKPOLNW1978KobyłkaZapłacono
51PlesiewiczPiotrMPOL2KM1977Warka
52PasekMirosławMPOL10KM, M40-491977CzachówekZapłacono
53PasekMonikaKPOL10KM, K40-491979CzachówekZapłacono
54ŻuraniewskaAgnieszkaKPOL10KM, K40-491977WarszawaNudne PiątkiZapłacono
55WójcikJowitaKPOL10KM, K30-391984WarszawaZapłacono
56KlepczyńskaMonikaKPOL10KM, K40-491973WarszawaM
57RichardsonMichaelMPOL10KM, M40-491977Gloskow
58RichardsonLucynaKPOL10KM, K40-491976Gloskow
59TwomeyMarkMPOL10KM, M40-491979WarsawLZapłacono
60GałczyńskiWojciechMPOLNW1971KręczkiStarsTroopers
61GajBognaKPOLNW1970WarszawaStarsTroopers
62LipińskaJoannaKPOL2KM1991Kazuń PolskiRozbiegaMy Nowy DwórM
63WojewódzkiRobertMPOL2KM1969Sokołów PodlaskiPTSR Oddział WarszawskiL
64BeczekAgataKPOL2KM1987WarszawaPTSR Oddział WarszawskiS
65KuprasDorotaKPOLNW1978WarszawaNW CZŁAPSKI TEAMXL
66ZiółkowskiJacekMPOL2KM1966Warszawa
67SiemieniukMartaKPOL10KM, K30-391985Warszawa