maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG KASPROWICZA

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 12 września 2021
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Współorganizator:
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. ZO.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 5 kmWolne miejsca: 172

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1WieczorekPiotrMPOLM60-691961BoguszyceCała Oleśnica Biega
2AmbrozikAdamMPOLM40-491975Brzeg
3EngelMariuszMPOLM30-39, UA1982Brzeg
4KołodziejskiKrzysztofMPOLM40-491980Brzeg
5KuczyńskiAlbertMPOLM30-391987BrzegSBRT Wrocław
6RozwadowskiTomaszMPOLM50-591971Brzeg
7KrólOskarMPOLM16-192004Brzeg Dolny
8GorbenkoRafałMPOLM30-391991Bystrzyca@czoko_spokoZapłacono
9RóżalskiJanuszMPOLM50-591964Bystrzyca
10AleksanderekJustynaKPOLK30-391985ChwałowiceTOYOTA
11KipczakWiktorMPOLM70+1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
12TołłoczkoArkadiuszMPOLM40-49, UA1977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
13MichalakRafałMPOLM20-291994Czepielowice
14DziubaEwelinaKPOLK30-391985Grodków
15ZawadaStanisławMPOLM60-691956Grodków
16SitnikPiotrMPOLM30-391983Jaczkowice
17PtaszekIzabelaKPOLK30-39, TR1982Jelcz Laskowice DolnośląskieTOYOTA RUNMATOR
18GrzędaAmeliaKPOLK16-192005Jelcz- Laskowice
19BlajerskiZbigniewMPOLM50-59, TR1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
20BłażejowskiAdrianMPOLM30-39, TR1988Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
21DuszakMarcinMPOLM40-49, UA, TR1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
22JendraszakZdzisławMPOLM60-691953Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
23JendraszakZdzisławMPOLM60-691958Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
24KonefałPiotrMPOLM40-491974Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
25KuriataKarolMPOLM30-391982Jelcz-LaskowiceINVEST HOUSEZapłacono
26LechAnitaKPOLK20-291992Jelcz-LaskowiceDobre dzikiZapłacono
27LitwinAgnieszkaKPOLK40-49, TR1978Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
28MazurAleksanderMPOLM40-491973Jelcz-LaskowiceTOYOTA
29NowińskiJuliuszMPOLM40-49, TR1980Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
30PaprockiRemigiuszMPOLM40-491978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
31RutaTomaszMPOLM20-291994Jelcz-LaskowiceDobre dzikiZapłacono
32TelążkaKacperMPOLM20-29, UA, TR1999Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
33UrbańskiDariuszMPOLM30-39, TR1982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
34WituszyńskaIwonaKPOLK40-491981Jelcz-Laskowice
35WituszyńskiDanielMPOLM40-49, TR1981Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
36Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK50-591963Kamieniec WrocławskiZabiegani DobrowolscyZapłacono
37SzyjkaIzabelaKPOLK30-391983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
38MazurJustynaKPOLK16-192004Kucharzowice
39BoykoHennadiyMPOLM50-59, TR1963LvivTOYOTA RUNMATOR
40PiaseckiJanMPOLM30-391985Mikowice
41BaranowskaRenataKPOLK30-391987MiloszyceMatner Running Team
42LandwójtowiczSebastianMPOLM40-491978MiłoszyceMatner Running Team
43LewickiTomaszMPOLM30-39, UA1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
44WłodarczykMaciejMPOLM40-49, TR1980MiłoszyceTOYOTA RUNMATOR
45PrzechWladyslawMPOLM60-691956Nadolice WielkieKB Harcownik Jelcz-Laskowice
46SzuraNataliaKPOLK20-292000Nowy DwórTOYOTA
47MandatJanekMPOLM60-691959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
48JasńskiMarcinMPOLM40-49, TR1978OławaTOYOTA RUNMATOR
49KiedrowiczMonikaKPOLK20-291992OławaKrasnale
50KiedrowiczTadeuszMPOLM50-591966OławaKrasnale
51MajkaBartoszMPOLM30-391991OławaKrasnale
52PawłowskaMartaKPOLK30-39, UA1991Oława
53RakszawskaKingaKPOLK30-391984OławaBerryRose
54SobańskiDawidMPOLM30-391988OławaPolska
55TokarskaElżbietaKPOLK40-491979Opole
56TokarskaMagdalenaKPOLK40-491977Opole
57PuszczewiczZenonMPOLM70+1941PisarzowiceKotwicaBrzeg
58JankowskiŁukaszMPOLM30-391987PogorzelaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
59FelinczakBartoszMPOLM40-491980RatowiceAD Group SiechniceZapłacono
60FlankPawełMPOLM40-491974SiechniceZabiegane DziaryZapłacono
61WiśniewskaAgnieszkaKPOLK30-391987Siechnice
62MajAgnieszkaKPOLK40-491980Skoroszyce
63TrzaskaczDorotaKPOLK40-491980TrzebnicaDTR BIEGA / MARIO TEAM
64Zając-SobczakMartaKPOLK30-391982TrzebnicaDąbrowski Team
65WalidudaAnnaKPOLK40-491981WierzbnikPopławski Team
66KozikowskiDamianMPOLM20-291992WroclawZapłacono
67DobrowolskiAndrzejMPOLM40-491974WrocławZapłacono
68KałużyńskaNataliaKPOLK20-291994WrocławZapłacono
69KłossowiczMikołajMPOLM30-391986Wrocławklossowicz.mormol.plZapłacono
70MormolŁukaszMPOLM30-391982Wrocławklossowicz.mormol.plZapłacono
71PasierskiMateuszMPOLM30-391986WrocławZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAMZapłacono
72PeszkoRafałMPOLM20-291995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
73PodwórnyJanMPOLM50-591971WrocławTrenujznami.pl
74PrzybylskaJoannaKPOLK20-291993Wrocław
75SlosarczykTomaszMPOLM60-691955Wrocław
76StasiakMałgorzataKPOLK40-491976WrocławVelicante Sport Team
77WachowskaDorotaKPOLK40-49, UA1979WrocławKB HARCOWNIK J-L / WKB PIAST Wrocław
78ZawadaGrzegorzMPOLM30-391983Wrocław