maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.com.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 370
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 370

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
101BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
102SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
103RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
104RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
105KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska RunZapłacono
106SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska RunZapłacono
107RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
108PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.plZapłacono
109KolmanPiotrMPOL22KM, M40WschowaEndorfina Wschowa
110DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoZapłacono
111JanikowskiPiotrMPOL22KM, M40SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
112BiałekMarcinMPOL22KM, M30BielawaSweetTravel
113Kulikowska BiałekDorotaKPOL22KM, K30BielawaSWEETTRAVEL
114SobczakRenataKPOL22KM, K50+OleśnicaKB Lupus OleśnicaZapłacono
115ŚmiechDanielMPOL51KM, M40Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
116IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniówZapłacono
117WciórkaPiotrMPOL51KM, M40LubachówZapłacono
118KacałaMariuszMPOL22KM, M50+WałbrzychPredators WałbrzychZapłacono
119CybulskaUrszulaKPOL22KM, K40WałbrzychPredators WałbrzychZapłacono
120CabajPawełMPOL22KM, M30Środa ŚląskaZapłacono
121ZarembaJarekMPOL22KM, M40LubinZapłacono
122GrębowiczAndrzejMPOL51KM, M40Janikówbiegam dla siebie
123JuszczykAnnaKPOL22KM, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaZapłacono
124OlańskiKrzysztofMPOL51KM, M40WrocławRondo KlecinaZapłacono
125WeissKrzysztofMPOL22KM, M40ŚwidnicaZapłacono
126FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M40Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PLZapłacono
127ArciszewskiMarcinMPOL22KM, M40, KPWałbrzychSudeckie Wycieczki BiegoweZapłacono
128CyganIreneuszMPOL51KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
129KulaKrystianMPOL22KM, M40Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
130MatyjankaPiotrMPOL22KM, M40LubinZapłacono
131NogałaJerzyMPOL22KM, M40LesznoMETABO TORA BIKEZapłacono
132ParaPrzemyslawMPOL22KM, M30DąbczeLeszNo limits runnersZapłacono
133SzandałaJacekMPOL22KM, M40OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
134SendeckiRafałMPOL22KMWałbrzycha#WAWRZYNTEAM
135JumaMaciejMPOL22KM, M40OleśnicaKB Lupus Oleśnica
136MitelsztetPatrykMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
137Żarska-CynkPatrycjaKPOL22KM, K40OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
138BorowikAgataKPOL22KM, K30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
139KlimalaAngelikaKPOL22KM, K40OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
140MikrutPawełMPOL22KMWrocławZapłacono
141SzyszkoStanisławMPOL51KM, M30Piła12 Wielkopolska Brygada Obrony TerytorialnejZapłacono
142GawełDariuszMPOL22KM, M50+Stare BogaczowiceZapłacono
143BiałekMirosławMPOL51KM, M30WronkiWroniecki Klub BiegaczaZapłacono
144LulisAnnaKPOL22KM, K40Wrocław#sobasteam
145CieślaGrzegorzMPOL51KM, M20WałbrzychZapłacono
146CieślaJarosławMPOL51KM, M50+, KPWałbrzychZapłacono
147ŚpiewakRadosławMPOL22KMZielona GóraZapłacono
148OsińskaAgnieszkaKPOL22KM, K40GłogówKGHM ZG RUNZapłacono
149Gręzel-GawronJolantaKPOL22KM, K40Polska Nowa Wieś
150GawronBartłomiejMPOL51KMPolska Nowa WieśCalltech Bartłomiej Gawron
151KrausRadosławMPOL22KM, M30Świdnica
152WojsławBartłomiejMPOL22KM, M30BiałaGminny Ludowy Klub Sportowy w MarcinowicachZapłacono
153NarkunEwaKPOL22KM, K30Iłowa
154GrysPawełMPOL22KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
155KowalikAndrzejMPOL51KM, M40OpoleSalming Running Polska, Bieg Opolski
156ZajacSebastianMPOL51KM, M40ŚwidnicaBiegowa Świdnica
157KielarMirosławMPOL51KM, M40Jedlina-ZdrójGVT
158OlejniczakBartekMPOL22KM, M30Jedlina-ZdrójGVT
159BarańskaMałgorzataKPOL22KM, K50+OpoleZapłacono
160BarańskiRafałMPOL22KM, M50+OpoleBiegamBoMuszę OpoleZapłacono
161BąbińskiBartłomiejMPOL51KM, M40WłocławekBBG-PROJEKT
162SznejfusBeataKPOL22KM, K40Pruszkow
163Gasik-PowalkaMalgorzataKPOL22KM, K40Ozarow Mazowiecki
164BieńkowskaMałgorzataKPOL22KM, K40WałbrzychZapłacono
165KnachTomaszMPOL22KM, M40ŚwiebodziceZapłacono
166KnachMartaKPOL22KM, K40ŚwiebodziceZapłacono
167JagniątkowskiJacekMPOL22KM, M40Ołdrzychowice KłodzkieKlubu Lekkoatyczny Ziemia Kłodzka
168PatykMirekMPOL51KM, M40Wiśniowa
169StrzałkowskaUrszulaKPOL22KM, K30OpoleZapłacono
170PencOndřejMCZE51KM, M40MeziměstíZapłacono
171MorawskiFilipMPOL22KM, M40PuszczykowoZapłacono
172SmolanMarcinMPOL22KM, M40Legnia
173WalaPatrykMPOL51KM, M30Ząbkowice ŚląskieBieg Opolski / Załoga Górska
174PietruszMałgorzataKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
175KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
176KowalskaMałgorzataKPOL51KM, K50+Jelcz-Laskowice
177DworzyńskiPatrykMPOL22KM, M30Świdnica
178CirkoSebastianMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
179KopackaEdytaKPOL22KM, K30WrocławKB SobótkaZapłacono
180ŁyczkowskiKamilMPOL22KM, M30WałbrzychDalekoJeszcze?Zapłacono
181ZiółkowskaEwelinaKPOL51KMJelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
182ŁuszczakiewiczTomaszMPOL51KM, M40LubinBiegająca Kasta Miedziowego Miasta
183WojciechowskiMaciejMPOL51KM, M40PoznańZapłacono
184GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
185DziekanowskaMariaKPOL51KM, K20WrocławMaria Dziekanowska
186MarciniakPrzemysławMPOL51KM, M30PrudnikNOA
187DammZbigniewMPOL22KM, M40BrzegDammTeamRunnersZapłacono
188StankiewiczPawełMPOL22KM, M30WrocławZapłacono
189GrzesikPawełMPOL22KM, M40WalbrzychSOR WAŁBRZYCH
190StrzelczakRobertMPOL22KM, M40OpoleEurovent Athletics
191ZającSebastianMPOL51KM, M40ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaZapłacono
192KotyszWaldemarMPOL22KM, M50+OpoleZapłacono
193KotyszKatarzynaKPOL22KM, K50+OpoleZapłacono
194SzumskiŁukaszMPOL51KM, M40Sława
195SzumskaLidiaKPOL51KM, K40SławaZapłacono
196BurlidisElefteriosMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAMZapłacono
197StaszczukJarosławMPOL22KM, M50+BrzegZapłacono
198CzeleńMateuszMPOL22KM, M30WałbrzychZamiel TeamZapłacono
199ZiemnikWojciechMPOL22KM, M30PrzemkówWataha PrzemkówZapłacono
200NerkaKrystianMPOL22KM, M20ŚwidnicaSparta TEAMZapłacono
Strona 2 z 3