maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
2BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
3CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
4FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
5GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
6GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
7GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
8GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
9GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
10JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
11KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
12KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
13KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
14LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
15ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
16MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
17MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
18MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
19OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
20OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
21PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
22PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
23PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
24PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
25PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
26RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
27RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
28RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
29SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
30SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
31SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
32StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
33ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
34ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
35WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
36WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
37ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40BartnicaZapłacono
38ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
39Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
40ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
41ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
42BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
43BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
44BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
45BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
46BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
47CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
48DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
49DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
50Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
51GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
52GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
53GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
54HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
55HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
56IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
57JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia biegania
58JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
59JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
60JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
61KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
62KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
63KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
64KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
65KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
66KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
67KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
68KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
69KrzesińskiDamianMPOL22KM, M30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
70KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
71KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
72KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
73KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
74LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
75LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
76ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
77ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
78MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
79MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
80MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
81NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
82NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
83NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
84PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
85PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
86PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
87PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
88ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
89PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
90PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
91RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
92RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
93RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
94RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
95SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
96SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
97SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
98StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
99SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
100SzygendaWaldemarMPOL51KM, M50+Konin
Strona 1 z 2