maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.com.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 370
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 370

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
2BarańskaMałgorzataKPOL22KM, K50+OpoleZapłacono
3BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
4BednarczykEwelinaKPOL22KM, K30, KPWrocławMocna Grupa Cezara /Mks SiechniceZapłacono
5BieńkowskaMałgorzataKPOL22KM, K40WałbrzychZapłacono
6BorowikAgataKPOL22KM, K30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
7CybulskaUrszulaKPOL22KM, K40WałbrzychPredators WałbrzychZapłacono
8DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunnersZapłacono
9DomosławskaJoannaKPOL22KM, K40Wrocław
10DziekanowskaMariaKPOL51KM, K20WrocławMaria Dziekanowska
11FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
12Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
13Gasik-PowalkaMalgorzataKPOL22KM, K40Ozarow Mazowiecki
14GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
15Gręzel-GawronJolantaKPOL22KM, K40Polska Nowa Wieś
16GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
17Indulska-SałdaczEdytaKPOL22KM, K30Wrocław#WAWRZYNTEAM
18IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniówZapłacono
19JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
20JuszczykAnnaKPOL22KM, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaZapłacono
21KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40PruszkowRozbiegany PiastówZapłacono
22KlimalaAngelikaKPOL22KM, K40OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
23KnachMartaKPOL22KM, K40ŚwiebodziceZapłacono
24KopackaEdytaKPOL22KM, K30WrocławKB SobótkaZapłacono
25KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
26KornackaMonikaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
27KotyszKatarzynaKPOL22KM, K50+OpoleZapłacono
28KowalskaMałgorzataKPOL51KM, K50+Jelcz-Laskowice
29KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
30KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEMZapłacono
31Kulikowska BiałekDorotaKPOL22KM, K30BielawaSWEETTRAVEL
32KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
33KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
34KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
35LulisAnnaKPOL22KM, K40Wrocław#sobasteam
36MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
37NarkunEwaKPOL22KM, K30Iłowa
38NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
39OsińskaAgnieszkaKPOL22KM, K40GłogówKGHM ZG RUNZapłacono
40PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
41PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
42PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
43PietruszMałgorzataKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
44PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
45PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
46PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
47RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
48SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB Sobótka
49SobczakRenataKPOL22KM, K50+OleśnicaKB Lupus OleśnicaZapłacono
50StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
51StrzałkowskaUrszulaKPOL22KM, K30OpoleZapłacono
52StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
53SznejfusBeataKPOL22KM, K40Pruszkow
54SzumskaLidiaKPOL51KM, K40SławaZapłacono
55ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
56WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
57WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
58WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
59WróblewskaRoksanaKPOL22KM, K20WałbrzychWawrzynteamZapłacono
60ZielińskaMagdalenaKPOL22KM, K40JaworznoSalming Running PolskaZapłacono
61ZiółkowskaEwelinaKPOL51KMJelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
62ZłotnickaOlgaKPOL22KM, K40Świdnica
63Żarska-CynkPatrycjaKPOL22KM, K40OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
64ArciszewskiMarcinMPOL22KM, M40, KPWałbrzychSudeckie Wycieczki BiegoweZapłacono
65ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
66BarańskiRafałMPOL22KM, M50+OpoleBiegamBoMuszę OpoleZapłacono
67BąbińskiBartłomiejMPOL51KM, M40WłocławekBBG-PROJEKT
68BiałczakTomaszMPOL51KM, M40OlsztynZapłacono
69BiałekMarcinMPOL22KM, M30BielawaSweetTravel
70BiałekMirosławMPOL51KM, M30WronkiWroniecki Klub BiegaczaZapłacono
71BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
72BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
73BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
74BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
75BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
76BurlidisElefteriosMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAMZapłacono
77CabajPawełMPOL22KM, M30Środa ŚląskaZapłacono
78CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
79CieślaGrzegorzMPOL51KM, M20WałbrzychZapłacono
80CieślaJarosławMPOL51KM, M50+, KPWałbrzychZapłacono
81CirkoSebastianMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
82CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
83CyganIreneuszMPOL51KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
84CyranPiotrMPOL22KM, M30Nysatropem ULTRAZapłacono
85CzeleńMateuszMPOL22KM, M30WałbrzychZamiel TeamZapłacono
86DammZbigniewMPOL22KM, M40BrzegDammTeamRunnersZapłacono
87DomaradzkiDanielMPOL22KM, M30, KPStrzegomKPP ŚwidnicaZapłacono
88DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
89DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoZapłacono
90DworzyńskiPatrykMPOL22KM, M30Świdnica
91FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M40Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PLZapłacono
92GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
93GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
94GawełDariuszMPOL22KM, M50+Stare BogaczowiceZapłacono
95GawronBartłomiejMPOL51KMPolska Nowa WieśCalltech Bartłomiej Gawron
96GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
97GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
98GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAMZapłacono
99GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
100GrębowiczAndrzejMPOL51KM, M40Janikówbiegam dla siebie
Strona 1 z 3