maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40BartnicaZapłacono
2ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
3ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
4GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
5StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
6KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
7ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
8DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
9PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
10PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
11SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
12StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
13WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
14MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
15MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
16MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
17RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
18RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
19GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
20BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
21GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
22JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia biegania
23ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
24GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
25IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
26KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
27ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
28LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
29ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
30ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
31GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
32JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
33JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
34SzygendaWaldemarMPOL51KM, M50+Konin
35BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
36KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
37FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
38Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
39NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
40NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
41NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
42SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
43ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
44HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
45LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
46PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
47PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
48JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
49RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
50BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
51KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
52BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
53CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
54GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
55KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
56PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
57CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
58PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
59HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
60KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
61KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
62WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
63Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
64BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
65DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
66GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
67KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
68PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
69RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
70RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
71SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
72SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
73ZielińskiPawełMPOL51KM, M20, KPŚwidnica
74KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
75WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
76PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
77SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
78JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
79KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
80KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
81ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
82MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
83PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
84RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
85SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
86WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
87WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
88WróblewskaRoksanaKPOL22KM, K20WałbrzychWawrzynteam
89ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski Team
90GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
91KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
92RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
93OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
94BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
95BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
96KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
97KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
98LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
99ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
100MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
Strona 1 z 2