maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
2ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
3ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
4BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
5BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
6BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
7BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
8BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
9BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
10BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
11CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
12CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
13DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
14DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
15FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
16Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
17GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
18GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
19GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
20GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
21GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
22GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
23GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
24GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
25HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
26HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
27IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
28JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia biegania
29JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
30JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
31JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
32JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
33KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
34KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
35KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
36KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
37KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
38KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
39KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
40KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
41KrzesińskiDamianMPOL22KM, M30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
42KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
43KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
44KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
45KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
46KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
47KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
48KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
49LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
50LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
51LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
52ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
53ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
54ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
55MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
56MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
57MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
58MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
59MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
60MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
61NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
62NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
63NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
64OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
65OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
66PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
67PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
68PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
69PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
70PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
71PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
72PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
73PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
74ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
75PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
76PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
77PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
78RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
79RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
80RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
81RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
82RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
83RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
84RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
85SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
86SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
87SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
88SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
89SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
90SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
91StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
92StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
93SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
94SzygendaWaldemarMPOL51KM, M50+Konin
95ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
96ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
97WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
98WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
99WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
100WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
Strona 1 z 2