maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
2BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
3BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
4BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
5BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
6BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
7DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
8GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
9GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
10GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
11GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
12IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
13JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
14KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
15KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
16KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
17KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
18KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
19ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
20MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
21MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
22PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
23PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
24PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
25PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
26PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
27PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
28RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
29RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
30RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
31SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
32SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
33SzygendaWaldemarMPOL51KM, M50+Konin
34ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
35ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
36WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
37WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
38WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
39WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
40ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
41ZielińskiPawełMPOL51KM, M20, KPŚwidnica
42ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40BartnicaZapłacono
43OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
44GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
45HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
46JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
47KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
48KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
49KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
50KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
51LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
52MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
53NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
54ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
55SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
56RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
57RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
58CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
59CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
60ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
61ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
62GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
63JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia biegania
64KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
65ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
66JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
67PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
68JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
69DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
70KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
71PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
72GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
73KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
74StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
75ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
76WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
77SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
78ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
79PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
80SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
81NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
82RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
83MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
84NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
85OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
86KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
87SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
88StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
89ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski Team
90KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
91SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
92MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
93RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
94LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
95GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
96LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
97FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
98Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
99PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
100BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
Strona 1 z 2