maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
2KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
3MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
4SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
5SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
6WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
7JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
8GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
9ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40BartnicaZapłacono
10PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
11NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
12RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
13ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
14NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
15DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
16KrzesińskiDamianMPOL22KM, M30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
17PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
18RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
19SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
20LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
21BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
22ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
23SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
24StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
25ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
26PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
27GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
28LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
29RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
30MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
31ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
32WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
33BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
34MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
35BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
36JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
37PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
38PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
39PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
40GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
41KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
42PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
43SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
44BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
45PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
46PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
47StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
48PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
49KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
50KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
51KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
52MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
53WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
54KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
55OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
56WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
57ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
58BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
59KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
60KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
61MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
62PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
63CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
64RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
65FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
66GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
67GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
68HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
69HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
70IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
71KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
72CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
73KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
74JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
75LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
76KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
77OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
78RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
79WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
80ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
81ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski Team
82ZielińskiPawełMPOL51KM, M20, KPŚwidnica
83ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
84KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
85SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
86ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
87BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
88MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
89Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
90KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
91WróblewskaRoksanaKPOL22KM, K20WałbrzychWawrzynteam
92JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
93SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
94GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
95BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
96DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
97GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
98GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
99KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
100ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
Strona 1 z 2