maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III BIEG ŚWIETLIKA

III BIEG ŚWIETLIKA
Miejsce i data imprezy: Ozimek, 19 czerwca 2021
Organizator: Stowarzyszenie ACTIVE TEAM z siedzibą w Ozimku

PARTNER
Nadleśnictwo Opole
Regulamin Regulamin treningu
Kategorie:
- Bieg na 6 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlub
1Staniszewska DudaKatarzynaKPOLOzimekTim jest Tim
2SoszkaMateuszMPOLGrodziecTIM JEST TIM
3GórnyRobertMPOLOzimekTim jest Tim
4NowakKatarzynaKPOLOzimekTim jest Tim
5NowakMarcinMPOLOzimekTim jest Tim
6NalepaKrzysztofMPOLOzimekTim jest Tim
7BachłajTomaszMPOLOzimekBblozimek
8Jakubowska-PytelKamillaKPOLOzimekBblozimek
9KrzyżowskiTomaszMPOLOzimekBblozimek
10JachećJacekMPOLOzimekKB ODRA Opole
11MichnikRyszardMPOLOzimekActive Team Ozimek
12MichnikJadwigaKPOLOzimekActive Team Ozimek
13SzewczykKatarzynaKPOLKrasiejowSWO Ladies
14OlszewskaMałgorzataKPOLOzimekActive Team Ozimek
15BrylczakKatarzynaKPOLOzimekActive Team Ozimek
16JarosińskaAgnieszkaKPOLAntoniówBblozimek
17StasiukPrzemysławMPOLSzczedrzyk
18WłodarczykPawełMPOLOpoleKB ODRA Opole
19WideraAndrzejMPOLKluczborkKluczborska Grupa Biegowa
20GubernatAnnaKPOLOzimek
21SałekMateuszMPOLOzimekPGE Elektrownia Opole
22NiedobaBarbaraKPOLOzimekTim jest Tim
23DoraMirosławMPOLOpoleKB ODRA Opole
24UrbanowskiPiotrMPOLOzimek
25MichalskiPawełMPOLBąkówKluczborska Grupa Biegowa
26GąsiorowskiKrzysztofMPOLOzimek
27KaczmarekAgnieszkaKPOLOzimek
28GockaMonikaKPOLCiepielowiceAktywna I Zdrowa
29SmyrekMateuszMPOLBorkowice
30KusKrystianMPOLSternaliceFalstart Rudniki
31Sypko-KubickaKatarzynaKPOLKluczborkKozłowicki Cross
32KubickiMariuszMPOLKluczborkKozłowicki Cross
33DoraDariiMPOLOpoleKlub Kokosa
34WilkWitoldMPOLKrasiejówMyjnia Nr 1 OZIMEK
35DudkowskiKamilMPOLOzimekMyjnia Nr 1 OZIMEK
36LichosikPatrykMPOLOzimekMyjnia Nr 1 OZIMEK
37KostrzewaKrzysztofMPOLOpoleMyjnia Nr 1 OZIMEK
38ŁabanowskiTomaszMPOLOzimekMyjnia nr 1 OZIMEK
39ŻwawiakPaulinaKPOLKrasiejówmyjnia nr 1
40NieświecMariuszMPOLKraiejówmyjnia nr 1
41StańczykPrzemysławMPOLOzimek
42AdamiecKrzysztofMPOLOpole
43NowakLauraKPOLOpole
44JończykAniaKPOLOzimek
45KalinowskiAdamMPOLOpole
46KonciałaDawidMPOLKotórz MałyKB ODRA Opole
47KonciałaSebastianMPOLKotórz MałyKB ODRA Opole
48OtroshkoMiszaMPOLZawadaKB Odra Opole
49RymarzMirosławMPOLOpoleKB ODRA Opole
50JasiolekIlonaKPOLOpoleKB Odra Opole
51KowalczykTomaszMPOLSzczedrzyk
52KowalczykJowitaKPOLSzczedrzyk
53KorzenieckiPatrykMPOLOpole
54WojtasikPawełMPOLOpole
55Anonim#248970MoniKPOLOzimekActive Team
56Anonim#248971RobMPOLOzimek
57OliwaViolettaKPOLOzimekActive Team Ozimek
58PotempaWojciechMPOLBoronów
59JurczyńskiRafałMPOLOzimekActive Team
60HajdaJustynaKPOLRadzionkówMafia Team Lubliniec
61GrundMarekMPOLStrzebińMafia Team Lubliniec
62HrycajMarcinMPOLOpoleKB ODRA Opole
63MaterkowskaAleksandraKPOLOpole
64RoszukJakubMPOLBiestrzynnikEwa Bugdoł Team
65Anonim#249117MPOLOpole
66KowalTomaszMPOLJaszkowa DolnaEBIEGI.PL
67KotulaSarahKPOLOzimek
68NiekrawiecDariuszMPOLOpole
69StrzelczakMariuszMPOLZajączki DrugieKB Florian Zajączki Drugie
70CzechSebastianMPOLOsowiec-TrzesinaKB ODRA Opole