maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
2PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
3WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
4KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
5GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
6LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
7MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
8CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
9MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
10KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
11SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
12OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
13ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
14KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
15MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
16MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
17DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
18Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
19JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
20RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
21WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
22BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
23ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
24SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
25GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
26GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
27HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
28KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
29KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
30KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
31KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
32MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
33StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
34SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
35BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
36FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
37GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
38GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
39MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
40PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
41DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
42GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
43OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
44SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
45SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
46SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
47WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
48WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
49CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
50Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
51GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
52KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
53LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
54WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
55BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
56CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
57GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
58ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
59RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
60TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
61DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
62KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
63KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
64StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
65TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
66HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
67RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
68SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
69WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
70Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
71DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
72GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
73JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
74KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
75LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
76OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
77SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
78WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
79JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
80BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
81GrabczakJarosławMPOL1984Opole
82PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
83PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
84KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
85PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
86SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
87StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
88TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
89MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
90MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
91ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
92MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
93IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
94GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
95MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
96LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
97KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
98ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
99OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
100SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
Strona 1 z 2