maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
2BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
3CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
4CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
5CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
6DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
7DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
8DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
9FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
10GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
11GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
12GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
13GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
14Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
15GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
16GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
17GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
18GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
19HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
20HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
21IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
22JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
23JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
24JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
25KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
26KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
27KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
28KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
29KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
30KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
31KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
32KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
33KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
34KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
35KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
36KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
37KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
38LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
39LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
40ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
41MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
42MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
43MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
44MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
45MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
46MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
47MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
48OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
49OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
50OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
51OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
52ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
53PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
54PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
55RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
56RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
57RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
58SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
59SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
60SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
61SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
62SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
63SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
64SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
65StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
66StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
67StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
68SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
69SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
70SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
71TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
72TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
73WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
74WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
75WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
76WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
77WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
78WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
79WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
80WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
81ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
82ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
83ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
84BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
85BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
86BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
87ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
88DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
89Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
90GrabczakJarosławMPOL1984Opole
91GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
92GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
93KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
94LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
95LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
96MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
97MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
98MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
99ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
100ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
Strona 1 z 2