maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
2GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
3StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
4Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
5FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
6JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
7WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
8LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
9KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
10MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
11WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
12WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
13HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
14SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
15RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
16RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
17Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
18KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
19GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
20KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
21OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
22SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
23OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
24LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
25SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
26PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
27SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
28RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
29KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
30JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
31KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
32SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
33ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
34OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
35GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
36KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
37MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
38MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
39MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
40MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
41StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
42ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
43BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
44DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
45ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
46WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
47KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
48WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
49GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
50ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
51ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
52Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
53MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
54HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
55KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
56IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
57ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
58PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
59WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
60SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
61DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
62WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
63TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
64SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
65GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
66TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
67JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
68MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
69CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
70BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
71LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
72SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
73DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
74StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
75GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
76DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
77GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
78PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
79ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
80SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
81GrabczakJarosławMPOL1984Opole
82BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
83KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
84TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
85MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
86LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
87SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
88PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
89GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
90OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
91KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
92GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
93KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
94KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
95ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
96MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
97CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
98WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
99SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
100MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
Strona 1 z 2