maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
2GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
3KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
4DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
5TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
6StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
7HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
8RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
9HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
10PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
11KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
12SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
13SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
14OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
15SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
16TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
17GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
18GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
19WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
20SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
21KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
22KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
23OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
24GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
25ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
26DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
27FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
28WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
29GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
30CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
31JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
32ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
33Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
34KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
35SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
36WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
37TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
38BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
39MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
40OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
41DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
42PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
43SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
44StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
45Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
46MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
47PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
48ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
49Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
50BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
51BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
52CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
53CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
54DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
55GrabczakJarosławMPOL1984Opole
56GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
57GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
58JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
59JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
60KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
61KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
62KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
63LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
64LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
65LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
66MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
67MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
68MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
69ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
70ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
71SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
72WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
73IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
74RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
75GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
76StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
77SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
78KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
79KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
80PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
81WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
82KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
83RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
84GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
85KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
86MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
87MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
88WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
89ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
90SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
91WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
92GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
93KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
94KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
95MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
96OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
97PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
98SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
99SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
100ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
Strona 1 z 2