maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
2BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
3BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
4CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
5DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
6DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
7FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
8GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
9GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
10GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
11GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
12Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
13GrabczakJarosławMPOL1984Opole
14GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
15GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
16GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
17GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
18HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
19JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
20KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
21KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
22KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
23KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
24KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
25KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
26LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
27ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
28MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
29MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
30MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
31MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
32OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
33OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
34ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
35PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
36PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
37PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
38PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
39RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
40RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
41RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
42SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
43SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
44SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
45SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
46StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
47StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
48StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
49SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
50SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
51TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
52TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
53WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
54WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
55WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
56ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
57ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
58ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
59SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
60OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
61TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
62DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
63PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
64SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
65BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
66ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
67CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
68DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
69HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
70IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
71JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
72JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
73KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
74KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
75KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
76KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
77LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
78LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
79LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
80MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
81MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
82MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
83MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
84ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
85ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
86SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
87SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
88WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
89WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
90WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
91BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
92CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
93Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
94KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
95GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
96GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
97KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
98KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
99KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
100MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
Strona 1 z 2