maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
2Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
3BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
4BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
5BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
6BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
7CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
8ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
9CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
10CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
11DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
12DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
13DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
14DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
15FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
16Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
17GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
18GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
19GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
20GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
21Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
22GrabczakJarosławMPOL1984Opole
23GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
24GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
25GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
26GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
27GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
28GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
29HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
30HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
31IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
32JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
33JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
34JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
35KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
36KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
37KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
38KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
39KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
40KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
41KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
42KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
43KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
44KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
45KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
46KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
47KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
48KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
49LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
50LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
51LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
52LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
53ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
54MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
55MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
56MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
57MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
58MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
59MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
60MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
61MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
62MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
63OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
64OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
65OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
66OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
67ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
68ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
69ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
70PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
71PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
72PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
73PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
74PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
75RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
76RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
77RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
78SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
79SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
80SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
81SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
82SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
83SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
84SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
85SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
86StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
87StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
88StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
89SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
90SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
91SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
92TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
93TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
94TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
95WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
96WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
97WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
98WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
99WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
100WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
Strona 1 z 2