maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
2BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
3DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
4GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
5GrabczakJarosławMPOL1984Opole
6GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
7GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
8KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
9KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
10KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
11KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
12KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
13KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
14LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
15LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
16MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
17MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
18OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
19OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
20RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
21RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
22RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
23SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
24SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
25SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
26TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
27WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
28WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
29WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
30ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
31KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
32PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
33MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
34BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
35DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
36GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
37ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
38StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
39TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
40WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
41MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
42JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
43TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
44SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
45KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
46PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
47PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
48SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
49BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
50GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
51ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
52KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
53PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
54SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
55GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
56KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
57BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
58JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
59WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
60SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
61FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
62CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
63JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
64ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
65StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
66GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
67CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
68GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
69KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
70Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
71GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
72ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
73ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
74CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
75HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
76MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
77LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
78KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
79MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
80MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
81WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
82KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
83OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
84StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
85WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
86PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
87ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
88OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
89MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
90SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
91Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
92KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
93MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
94ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
95SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
96DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
97GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
98WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
99SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
100LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
Strona 1 z 2