maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
2HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
3SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
4SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
5StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
6Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
7SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
8SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
9RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
10SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
11WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
12SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
13GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
14MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
15OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
16TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
17CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
18MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
19SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
20WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
21KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
22OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
23GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
24MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
25SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
26MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
27LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
28ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
29PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
30LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
31GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
32GrabczakJarosławMPOL1984Opole
33JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
34BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
35ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
36SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
37KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
38ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
39GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
40LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
41PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
42TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
43WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
44FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
45GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
46HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
47JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
48WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
49DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
50KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
51MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
52OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
53BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
54WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
55KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
56RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
57ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
58MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
59GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
60MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
61MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
62PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
63DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
64KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
65BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
66BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
67DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
68GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
69KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
70KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
71IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
72DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
73CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
74KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
75KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
76KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
77MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
78StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
79TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
80WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
81CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
82LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
83ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
84PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
85SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
86ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
87GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
88GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
89JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
90WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
91Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
92OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
93ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
94StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
95KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
96MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
97PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
98WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
99KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
100ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
Strona 1 z 2