maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 190

Zapisy zostaną otwarte 10-10-2021 o 10:00

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
2MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
3MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
4PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
5WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
6BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
7BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
8KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
9MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
10CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
11LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
12NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
13SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
14BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
15KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
16PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
17WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
18Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
19BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
20CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
21GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
22StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
23TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
24Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
25ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
26AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
27JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
28MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
29NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
30KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
31SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
32TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
33OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
34StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
35StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
36TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
37GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
38MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
39Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
40TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
41CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
42FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
43JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
44KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
45OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
46WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
47WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
48BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
49GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
50PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
51GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
52StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
53WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
54PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
55MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
56ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
57UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
58KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
59MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
60SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono