maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
2SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
3MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
4KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
5UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
6ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
7MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
8PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
9WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
10KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
11StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
12GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
13BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
14BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
15BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
16GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
17KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
18PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
19PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
20CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
21FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
22JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
23KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
24KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
25OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
26SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
27WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
28WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
29GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
30MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
31Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
32TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
33HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
34LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
35OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
36StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
37StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
38TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
39KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
40SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
41TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
42AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
43JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
44JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
45KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
46MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
47NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
48RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
49HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
50KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
51Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
52BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
53CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
54GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
55NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
56RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
57StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
58TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
59Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
60ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
61BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
62BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
63KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
64PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
65WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
66ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
67GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
68SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
69CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
70LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
71NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
72BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
73BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
74BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
75KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
76KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
77MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
78PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
79PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
80WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
81DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
82WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
83KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
84AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
85MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
86MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
87KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
88MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
89BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
90HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono