maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 131

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
101TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
102TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
103UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
104VoydaDianaKUKR1979Edzell WoodsZapłacono
105WalczakAdrianMPOLMWO1995GrodkówZapłacono
106WalczakSławomirMPOLMWO1969GałązczyceZapłacono
107WaszczykowskaMartynaKPOLMWO2003Łąka PrudnickaZapłacono
108WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
109WiaterBogdanMPOLMWO1973OpoleMZapłacono
110Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
111WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy KarłowiceZapłacono
112WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
113WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
114WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
115WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
116WojdaEmilMPOL1980Edzell WoodsZapłacono
117WojdaWojciechMPOLMWO, NNW1982OpoleZapłacono
118ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
119ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
120BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
121BalickiDarekMPOLMWO1989Kędzierzyn-Koźle
122BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
123BotórRemigiuszMPOL1973Krępa
124BzduchaPrzemysławMPOLMWO1982Kędzierzyn-Koźle
125CepielikWojciechMPOL1984PustelnikPo rekord, Po marzenia
126ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegree
127ĆwikPiotrMPOL1998Laski
128DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
129DzierżanowskaKasiaKPOL1980Żelazna
130GnidaKrzysztofMPOLMWO1997CisekSzafa
131GołębiowskiDariuszMPOLMWO1976OpoleStruxi Developer
132GonsiorTomaszMPOLMWO1992Schodnia
133HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
134HetmańczykIreneuszMPOLMWO1969OpoleFast Foot Opole
135IgnacyDenisMPOLMWO1992Reńska Wieś
136KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
137KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
138KlimczakMikołajMPOLMGG, MPN, MWO1992WrocławPrzedwojewski Team
139KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
140KońkaMariuszMPOL1971ChojnówBOGDAN TEAML
141KowalikAnnaKPOL1987Lubliniec
142KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
143KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkDobra Forma Kołowicki Cross
144KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
145KwiatkowskiKrzysztofMPOL1987WrocławKwiatu.com
146ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
147MakosAdamMPOL1974Siemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
148MarzecTomaszMPOLMPN, MWO1980GoworowiceRunners Team Nysa
149MęcnerMichałMPOL1978Bestwina
150MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
151MłyńczakTomaszMPOLMWO1980NarokL
152MociaStefanMPOLMWO, NNW1998Krapkowice
153MuszyńskiMarekMPOL1979PrudnikAmator
154NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
155NowotnyPiotrMPOLMWO1990Zimnice WielkieDrinkTeam
156PalejJanuszMPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
157PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
158PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
159PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
160ReczuchTomekMPOL1976Oława
161RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
162StemplewskiSebastianMPOLMWO1974OpoleWieczorne Bieganie Opole
163StońWojciechMPOLMWO1988Korzonek
164Sypko-KubickaKatarzynaKPOLMWO1978KluczborkDobra Forma
165SzanguleitMateuszMPOLMWO, NNW1990Strzelce Opolskie
166SzawelskaEwaKPOL1977Leszno
167UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
168WaniowskiJan JakubMPOLMWO1988Krapkowice
169Yanguas GomesRobertoMPOLMWO1983LandzmierzTeam SZAFA
170ZamielskiPawełMPOL1993WałbrzychPrzedwojewski Team
Strona 2 z 2