maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 137

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
3BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
4BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
5BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
6BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
7ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
8CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
9DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
10Dutkiewicz-GajosRenataKPOLMPN, MWO1956NysaZapłacono
11DzierżanowskaKasiaKPOL1980Żelazna
12GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
13GidaszewskaJolantaKPOL1977LesznoZapłacono
14GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
15GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
16HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
17HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
18JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
19KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
20KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
21KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
22KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
23KowalikAnnaKPOL1987Lubliniec
24KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
25KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
26ŁopianiakMartynaKPOLMWO2003OpoleEurovent AthleticsZapłacono
27NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
28OdolińskaAgnieszkaKPOL1972OstródaOstróda RunnersZapłacono
29PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
30PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
31PawlikowskaAnnaKPOL1974WrocławZapłacono
32PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
33PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
34PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
35RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
36Seweryn-CzyżBożenaKPOLMWO1971KrapkowiceZapłacono
37StrzałkowskaUrszulaKPOLMWO1986OpoleZapłacono
38Sypko-KubickaKatarzynaKPOLMWO1978KluczborkDobra Forma
39SzafarczykAnnaKPOLMWO1985LandzmierzTeam SZAFAZapłacono
40SzafarczykSandraKPOLMWO1995LandzmierzTeam SZAFAZapłacono
41SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
42Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
43VoydaDianaKUKR1979Edzell Woods
44WaszczykowskaMartynaKPOLMWO2003Łąka PrudnickaZapłacono
45WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
46Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
47WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy KarłowiceZapłacono
48WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
49WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
50AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal LondonZapłacono
51AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
52BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
53BalickiDarekMPOLMWO1989Kędzierzyn-Koźle
54BednarczykPawełMPOL1975BabkiPZU Sport TeamZapłacono
55BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
56BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
57BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
58BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
59BotórRemigiuszMPOL1973Krępa
60BrojMarcelMPOLMWO2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
61BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXLZapłacono
62BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
63BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
64CepielikWojciechMPOL1984PustelnikPo rekord, Po marzenia
65ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegree
66CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
67CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
68ĆwikPiotrMPOL1998Laski
69DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
70FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
71GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
72GawrońskiIreneuszMPOL1960Czechowice-DziedziceAMATORZapłacono
73GnidaKrzysztofMPOLMWO1997CisekSzafa
74GoliszGrzegorzMPOLMWO, NNW1995Landzmierzgrzesiekgolisz@gmail.comZapłacono
75GołębiowskiDariuszMPOLMWO1976OpoleStruxi Developer
76GonsiorTomaszMPOLMWO1992Schodnia
77GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
78HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
79HetmańczykIreneuszMPOLMWO1969OpoleFast Foot Opole
80IgnacyDenisMPOLMWO1992Reńska Wieś
81JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUKZapłacono
82JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
83JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
84KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówMZapłacono
85KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
86KlimczakMikołajMPOLMGG, MPN, MWO1992WrocławPrzedwojewski Team
87KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
88KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
89KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIAZapłacono
90KońkaMariuszMPOL1971ChojnówBOGDAN TEAML
91KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
92KotulaJoachimMPOLMWO1968OzimekZapłacono
93KotyginMateuszMPOLMWO, NNW1988OpoleZapłacono
94KozaczkaWłodzimierzMPOL1975GliwiceZapłacono
95KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
96KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
97KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkDobra Forma Kołowicki Cross
98KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
99KwiatkowskiKrzysztofMPOL1987WrocławKwiatu.com
100LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
Strona 1 z 2