maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 131

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
101MastygaAndrzejMPOLMGG, MPN, MWO1982CharbielinAndrea TeamZapłacono
102KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIAZapłacono
103SuchyAronMPOLMWO1988SteblówPogoń BydłoZapłacono
104AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal LondonZapłacono
105LewandowskiAdamMPOLMWO1987Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
106BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
107ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
108KozaczkaWłodzimierzMPOL1975GliwiceZapłacono
109MakosAdamMPOL1974Siemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
110SydorRadosławMPOLMWO1976OpoleZapłacono
111MaszkowskiJacekMPOLMWO1962Polska Nowa WieśLZapłacono
112KońkaMariuszMPOL1971ChojnówBOGDAN TEAML
113ZamielskiPawełMPOL1993WałbrzychPrzedwojewski Team
114GawrońskiIreneuszMPOL1960Czechowice-DziedziceAMATORZapłacono
115ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegree
116KwiatkowskiKrzysztofMPOL1987WrocławKwiatu.com
117KlimczakMikołajMPOLMGG, MPN, MWO1992WrocławPrzedwojewski Team
118NowotnyPiotrMPOLMWO1990Zimnice WielkieDrinkTeam
119MuszyńskiMarekMPOL1979PrudnikAmator
120BednarczykPawełMPOL1975BabkiPZU Sport TeamZapłacono
121SzajdaMarcinMPOL1980WrocławIrracjonalnie MaszerującyZapłacono
122GołębiowskiDariuszMPOLMWO1976OpoleStruxi Developer
123StemplewskiSebastianMPOLMWO1974OpoleWieczorne Bieganie Opole
124KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkDobra Forma Kołowicki Cross
125Sypko-KubickaKatarzynaKPOLMWO1978KluczborkDobra Forma
126ReczuchTomekMPOL1976Oława
127PotyrałaGrzegorzMPOLMWO, NNW1984OpoleMAHLE Running TeamZapłacono
128StrzałkowskaUrszulaKPOLMWO1986OpoleZapłacono
129MarzecTomaszMPOLMPN, MWO1980GoworowiceRunners Team Nysa
130KotyginMateuszMPOLMWO, NNW1988OpoleZapłacono
131KotulaJoachimMPOLMWO1968OzimekZapłacono
132ŁopianiakMartynaKPOLMWO2003OpoleEurovent AthleticsZapłacono
133SzafarczykSandraKPOLMWO1995LandzmierzTeam SZAFAZapłacono
134MóllMateuszMPOL1991Wrocław#SOBASTEAMZapłacono
135SzafarczykAnnaKPOLMWO1985LandzmierzTeam SZAFAZapłacono
136SzafarczykRobertMPOLMWO1997LandzmierzTeam SZAFAMZapłacono
137Yanguas GomesRobertoMPOLMWO1983LandzmierzTeam SZAFA
138Seweryn-CzyżBożenaKPOLMWO1971KrapkowiceZapłacono
139MęcnerMichałMPOL1978Bestwina
140BalickiDarekMPOLMWO1989Kędzierzyn-Koźle
141RemiszWojtekMPOLMWO1987BiałaMatner Running TeamLZapłacono
142WalczakAdrianMPOLMWO1995GrodkówZapłacono
143WalczakSławomirMPOLMWO1969GałązczyceZapłacono
144GoliszGrzegorzMPOLMWO, NNW1995Landzmierzgrzesiekgolisz@gmail.comZapłacono
145BrojMarcelMPOLMWO2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
146PilzakTomaszMPOL1976GliwiceCowboys PLZapłacono
147GnidaKrzysztofMPOLMWO1997CisekSzafa
148KowalikAnnaKPOL1987Lubliniec
149OgonowskiPawelMPOL1978OpoleMZapłacono
150MociaStefanMPOLMWO, NNW1998Krapkowice
151OdolińskaAgnieszkaKPOL1972OstródaOstróda RunnersZapłacono
152PawlikowskaAnnaKPOL1974WrocławZapłacono
153IgnacyDenisMPOLMWO1992Reńska Wieś
154GonsiorTomaszMPOLMWO1992Schodnia
155Dutkiewicz-GajosRenataKPOLMPN, MWO1956NysaZapłacono
156BotórRemigiuszMPOL1973Krępa
157GidaszewskaJolantaKPOL1977LesznoZapłacono
158WaniowskiJan JakubMPOLMWO1988Krapkowice
159DzierżanowskaKasiaKPOL1980Żelazna
160CepielikWojciechMPOL1984PustelnikPo rekord, Po marzenia
161WojdaWojciechMPOLMWO, NNW1982OpoleZapłacono
162WojdaEmilMPOL1980Edzell WoodsZapłacono
163HetmańczykIreneuszMPOLMWO1969OpoleFast Foot Opole
164ĆwikPiotrMPOL1998Laski
165MikośMarcinMPOL1997OpoleZapłacono
166VoydaDianaKUKR1979Edzell WoodsZapłacono
167MłyńczakTomaszMPOLMWO1980NarokL
168BzduchaPrzemysławMPOLMWO1982Kędzierzyn-Koźle
169RamsElżbietaKPOLMWO1974Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
170SzawelskaEwaKPOL1977Leszno
Strona 2 z 2