maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 174

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
2TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
3GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
4LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
5JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
6StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
7KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
8MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
9Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
10OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
11BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
12StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
13MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
14MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
15WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
16WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
17MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
18WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
19ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
20KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
21ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
22MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
23TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
24SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
25BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
26PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
27GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
28KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
29CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
30MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
31KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
32Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
33JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
34StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
35CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
36SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
37TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
38NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
39WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
40WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
41PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
42OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
43CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
44SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
45GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
46FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
47NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
48TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
49MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
50PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
51BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
52AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
53GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
54PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
55BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
56BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
57StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
58BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
59Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
60UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
61ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
62RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
63KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
64KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
65KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
66KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
67LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
68KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówMZapłacono
69KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
70RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
71DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
72MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
73JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
74KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
75JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUKZapłacono
76BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
77GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
78SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
79KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
80NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
81BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
82PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
83HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
84BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
85HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
86BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
87HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
88AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
89PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
90WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
91KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
92UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
93WaszczykowskaMartynaKPOLMWO2003Łąka Prudnicka
94DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
95StońWojciechMPOLMWO1988Korzonek
96BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
97StepaniakMaciejMPOLMGG, MPN, MWO1979GłuchołazyRonin Głuchołazy
98PalejJustynaKPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
99PalejJanuszMPOL1982Skarbimierz-OsiedleJ&J
100SzanguleitMateuszMPOLMWO, NNW1990Strzelce Opolskie
Strona 1 z 2