maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 137

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamskiPiotrMPOLMWO1988OpoleArsenal LondonZapłacono
2AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
3AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
4Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
5BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
6BaczyńskiSebastianMPOLMPN, MWO1983Nysa
7BalickiDarekMPOLMWO1989Kędzierzyn-Koźle
8BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
9BednarczykPawełMPOL1975BabkiPZU Sport TeamZapłacono
10BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
11BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
12BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
13BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
14BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
15BotórRemigiuszMPOL1973Krępa
16BrojMarcelMPOLMWO2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
17BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXLZapłacono
18BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
19BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemLZapłacono
20BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
21CepielikWojciechMPOL1984PustelnikPo rekord, Po marzenia
22ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegree
23ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
24CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
25CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
26CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
27ĆwikPiotrMPOL1998Laski
28DrzewieckiGrzegorzMPOLMWO1983TułowiceTRT TUŁOWICEXXLZapłacono
29DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
30Dutkiewicz-GajosRenataKPOLMPN, MWO1956NysaZapłacono
31DzierżanowskaKasiaKPOL1980Żelazna
32FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
33GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
34GawrońskiIreneuszMPOL1960Czechowice-DziedziceAMATORZapłacono
35GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
36GidaszewskaJolantaKPOL1977LesznoZapłacono
37GnidaKrzysztofMPOLMWO1997CisekSzafa
38GoliszGrzegorzMPOLMWO, NNW1995Landzmierzgrzesiekgolisz@gmail.comZapłacono
39GołębiowskiDariuszMPOLMWO1976OpoleStruxi Developer
40GonsiorTomaszMPOLMWO1992Schodnia
41GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
42GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
43GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
44HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
45HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
46HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
47HetmańczykIreneuszMPOLMWO1969OpoleFast Foot Opole
48IgnacyDenisMPOLMWO1992Reńska Wieś
49JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
50JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUKZapłacono
51JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
52JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
53KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
54KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
55KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówMZapłacono
56KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
57KlimczakMikołajMPOLMGG, MPN, MWO1992WrocławPrzedwojewski Team
58KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
59KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
60KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleDAMBONIAZapłacono
61KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
62KońkaMariuszMPOL1971ChojnówBOGDAN TEAML
63KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
64KotulaJoachimMPOLMWO1968OzimekZapłacono
65KotyginMateuszMPOLMWO, NNW1988OpoleZapłacono
66KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
67KowalikAnnaKPOL1987Lubliniec
68KozaczkaWłodzimierzMPOL1975GliwiceZapłacono
69KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
70KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
71KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkDobra Forma Kołowicki Cross
72KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
73KuklinskaKatarzynaKPOLMWO1985GogolinPlanyBiegowePL
74KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
75KwiatkowskiKrzysztofMPOL1987WrocławKwiatu.com
76LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
77LewandowskiAdamMPOLMWO1987Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
78LuzarRafałMPOLMWO1979OpoleZapłacono
79ŁopianiakMartynaKPOLMWO2003OpoleEurovent AthleticsZapłacono
80ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
81MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
82MakosAdamMPOL1974Siemianowice ŚląskieSiemianowice I Przyjaciele Biegają
83MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
84MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
85MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
86MarzecTomaszMPOLMPN, MWO1980GoworowiceRunners Team Nysa
87MastygaAndrzejMPOLMGG, MPN, MWO1982CharbielinAndrea TeamZapłacono
88MaszkowskiJacekMPOLMWO1962Polska Nowa WieśLZapłacono
89MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
90MęcnerMichałMPOL1978Bestwina
91MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceL
92MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
93MikośMarcinMPOL1997Opole
94MociaStefanMPOLMWO, NNW1998Krapkowice
95MóllMateuszMPOL1991Wrocław#SOBASTEAMZapłacono
96MuszyńskiMarekMPOL1979PrudnikAmator
97NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
98NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
99NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
100NowotnyPiotrMPOLMWO1990Zimnice WielkieDrinkTeam
Strona 1 z 2