maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
2BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
3BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
4BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
5BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
6BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
7CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
8CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
9CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
10FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
11GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
12GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
13GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
14HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
15JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
16JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
17KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
18KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
19KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
20KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
21KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
22KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
23KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
24KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
25LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
26MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
27MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
28MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
29MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
30MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
31NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
32NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
33OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
34OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
35PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
36PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
37PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
38SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
39SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
40SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
41StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
42StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
43StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
44SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
45Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
46TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
47TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
48TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
49UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
50WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
51WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
52WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
53WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
54WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
55WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
56ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
57MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
58TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
59ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
60BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
61KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
62KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
63Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
64AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
65AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
66BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
67BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
68BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
69BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
70ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
71DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
72GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
73HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
74HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
75JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
76JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
77KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
78KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
79LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
80MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
81MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
82NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
83PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
84PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
85PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
86RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
87StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
88GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
89KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
90RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM