maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
2AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
3Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
4BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
5BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
6BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
7BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
8BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
9BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
10BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
11BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
12BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
13BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
14ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
15CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
16CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
17CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
18DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
19FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
20GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
21GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
22GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
23GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
24GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
25HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
26HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
27HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
28JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
29JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
30JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
31JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
32KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
33KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
34KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
35KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
36KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
37KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
38KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
39KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
40KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
41KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
42KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
43KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
44KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
45LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
46LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
47MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
48MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
49MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
50MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
51MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
52MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
53MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
54MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
55NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
56NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
57NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
58OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
59OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
60PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
61PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
62PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
63PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
64PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
65PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
66RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
67RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
68SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
69SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
70SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
71StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
72StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
73StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
74StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
75SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
76Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
77TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
78TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
79TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
80TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
81UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
82WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
83Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
84WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
85WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
86WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
87WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
88WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
89ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
90ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono