maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
2AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
3Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
4BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
5BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
6BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
7BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
8ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
9CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
10CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
11DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
12GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
13GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
14GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
15KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
16KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
17KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
18KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
19KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
20LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
21LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
22MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
23MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
24MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
25MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
26NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
27OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
28PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
29PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
30PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
31RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
32SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
33SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
34StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
35TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
36UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
37WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
38Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
39WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
40WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
41ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
42ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
43BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
44KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
45MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
46TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
47CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
48StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
49StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
50WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
51PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
52StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
53FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
54WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
55WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
56HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
57KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
58KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
59MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
60TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
61GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
62KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
63OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
64JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
65SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
66BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
67PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
68MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
69JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
70Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
71TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
72KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
73SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
74BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
75KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
76KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
77MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
78NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
79GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
80JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
81JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
82BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
83BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
84BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
85HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
86HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
87KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
88NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
89PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
90RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM