maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 183

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
2GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
3JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
4PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
5SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
6KamińskaAdrianaKPOLMWO, NNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
7CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
8SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
9Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
10Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
11PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
12BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
13PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
14KamińskiArturMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1982Nowy ŚwiętówL
15PietruchaArturMPOLMWO1987Gogolin
16NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
17BurmanBeataKPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemL
18ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
19MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
20BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
21WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
22GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
23ChwastykEwaKPOLMWO1985ChrząszczyceZapłacono
24BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
25RemingerGrzegorzMPOLMWO, NNW1981KrapkowiceM
26TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
27JaskółkaHubertMPOLMWO1957ŁowkowiceVENUS -BRUK
28BrylaIreneuszMPOLMWO1987DomeckoVictoria Badminton DomeckoXL
29MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
30HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
31BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
32CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
33JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
34WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
35AndruszkoKamilaKPOLMWO1993Opole
36OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
37HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
38KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
39RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyM
40PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
41BednarzKrzysiekMPOL1976LubszaPrzedwojewski Team
42KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
43LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
44StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
45MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
46GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
47NowakŁukaszMPOLMWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
48UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
49BonichMagdalenaKPOLMWO1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
50KüchlerMałgorzataKPOL1976GdyniaJARBUDMZapłacono
51KliśMarcinMPOLMWO1987Stare SiołkowiceL
52MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
53TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
54TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
55WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
56KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
57WiszniewskaMarzenaKPOL1990NamysłówDzikie Morsy Karłowice
58KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
59MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
60KlyszczMichałMPOLMWO1994OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
61HendelMirelaKPOLMWO1998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
62BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
63GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
64WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
65StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
66CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
67KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
68SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
69AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
70BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
71JaskółkaRafałMPOLMWO1981DobraVENUS -BRUKZapłacono
72LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
73MichalakRafałMPOLMWO1994Czepielowice
74OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
75FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
76StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
77MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
78KamińskaSandraKPOLMPN, MWO1991PrzełękRUNNERS TEAM NYSA
79StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
80DudaSylwiaKPOLMWO1989Szydłów
81KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
82KościelniakSzymonMPOL1973CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie Kijanki
83ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
84PośledniaTeresaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
85MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
86NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
87SłowikowskiTomaszMPOL1977Boguszów-GorceZapłacono
88GoskUrszulaKPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
89TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
90WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono