maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 190

Zapisy zostaną otwarte 10-10-2021 o 10:00

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
2BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
3BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
4CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
5GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
6GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
7JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
8KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
9KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
10MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
11NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
12PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
13PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
14PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
15SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
16Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
17WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
18Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
19WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
20WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
21AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
22BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
23BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
24BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
25BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
26CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
27CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
28FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
29GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
30GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
31JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
32KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
33KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
34KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
35LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
36MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
37MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
38MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
39MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
40MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
41MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
42NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
43OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
44OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
45PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
46SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
47SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
48StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
49StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
50StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
51StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
52TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
53TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
54TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
55TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
56UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
57WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
58WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
59ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
60ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono