maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 190

Zapisy zostaną otwarte 10-10-2021 o 10:00

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
2ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
3WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
4WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
5WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
6WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
7Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
8WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
9UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
10TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
11TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
12TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
13TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
14Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
15SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
16StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
17StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
18StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
19StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
20SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
21SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
22PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
23PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
24PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
25PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
26OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
27OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
28NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
29NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
30MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
31MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
32MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
33MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
34MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
35MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
36MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
37LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
38KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
39KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
40KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
41KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
42KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
43JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
44JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
45GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
46GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
47GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
48GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
49FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
50CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
51CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
52CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
53BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
54BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
55BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
56BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
57BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
58BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
59Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
60AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono