maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 190

Zapisy zostaną otwarte 10-10-2021 o 10:00

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
2GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
3JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
4PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
5SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
6CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
7SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
8Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
9Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
10PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
11BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
12PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
13NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
14ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
15MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
16BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
17WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
18GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
19BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
20TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
21MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
22BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
23CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
24JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
25WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
26OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
27KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
28PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
29LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
30StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
31MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
32GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
33UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
34MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
35TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
36TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
37WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
38KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
39KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
40MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
41BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
42GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
43WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
44StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
45CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
46KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
47SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
48AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
49BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
50OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
51FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
52StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
53MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
54StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
55KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
56ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono
57MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
58NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
59TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
60WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono