maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 190

Zapisy zostaną otwarte 10-10-2021 o 10:00

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndrzejewskiRafałMPOLMWO1981OpoleMZapłacono
2Anonim#202668KPOL1983GłubczyceMZapłacono
3BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
4BartnikAniaKPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
5BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
6BorysowskiDanielMPOL1984OpoleMZapłacono
7BuchertFilipMPOLMGG, MPN, MWO1998GlucholazyMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYZapłacono
8BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
9CudnikAgnieszkaKPOL1977GłuchołazyZapłacono
10CyranPiotrMPOL1986NysaZapłacono
11CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
12FiguraRobertMPOL1977WężaFIGURA TEAMZapłacono
13GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
14GerstelElżbietaKPOL1978OpoleZapłacono
15GucwaMonikaKPOL1975Opoletymczasem.inZapłacono
16GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
17JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamSZapłacono
18JędrosekAdamMPOL1977WysokaNOALZapłacono
19KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
20KolankoSylwiaKPOL1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
21KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
22KozłowskiMariuszMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
23KurianowiczMateuszMPOL1987OpoleRUN 4 FUNLZapłacono
24LazarowiczKrzysztofMPOL1986PaczkówMZapłacono
25MacynaDamianMPOL1987Gotartów-OgrodnictwoZapłacono
26MalazdrewiczJanuszMPOL1962NysaAmatorXLZapłacono
27MalazdrewiczRyszardMPOL1969NysaRunners Team NysaZapłacono
28MartynaTomaszMPOL1993Ścinawa MałaMZapłacono
29MazurMateuszMPOLMGG1993GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
30MiklerMarcinMPOL1978PrudnikXLZapłacono
31MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
32NicponTomaszMPOL1986MechniceZapłacono
33NiedobaBarbaraKPOL1981OzimekTIM JEST TIMZapłacono
34OlawińskiKarolMPOL1979KobierzyceKotwica BrzegZapłacono
35OstrowskiRafałMPOL1977OpoleZapłacono
36PawlikKrystynaKPOLMWO1976OlesnoZapłacono
37PiegowskiAdamMPOL1984OpoleEurovent AthleticsZapłacono
38PietrzakAngelikaKPOL1988BodzanówSZapłacono
39PoradaAnnaKPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
40SendraPiotrMPOL1985OpoleMZapłacono
41SowińskiAdamMPOL1958OpoleOPOLE TEAMZapłacono
42StanulaKrzysztofMPOL1979WrocławDolny ŚląskZapłacono
43StarkSebastianMPOL1983OpoleZapłacono
44StecułaPawełMPOL1979BrzegChata Biegacza K34Zapłacono
45StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
46SzymańskaAgnieszkaKPOL1980PoznańMuay Running TeamZapłacono
47Świerz-JędrosekAlicjaKPOL1978WysokaNOALZapłacono
48TarchałaMarcinMPOLMGG1979GłuchołazyJuvenia GłuchołazySZapłacono
49TokarczykMarcinMPOL1978NysaAthletics NysaZapłacono
50TomaszekGrzegorzMPOL1983Kraków/Kędzierzyn - KoźleNowa Huta Team/ Anton TeamZapłacono
51TomaszekWojciechMPOL1980Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
52UrbańskiMaciejMPOL1966ChorzówMZapłacono
53WawrzyniakJoannaKPOL1971KluczborkZapłacono
54Wiek-RezaczAlicjaKPOLMPN, MWO1983NysaZapłacono
55WitkiewiczDominikaKPOL1984Kotórz MałyZapłacono
56WitkiewiczWojciechMPOL1988Kotórz MałyZapłacono
57WlazłoMarcinMPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
58WlazłoMonikaKPOL1977SosnowiecGrupa pościgowaZapłacono
59ZubBogusławMPOL1968OpoleZapłacono
60ZyśkSzymonMPOLMGG1983GłuchołazyZapłacono