maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa DYSZKA

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 234

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AntoniewiczGrzegorzMPOLMWO1985OpoleKB Odra Opole
2CzupkiewiczMichałMPOLMWO1984OpoleGTM team
3GrzybTomaszMPOLMWO1980Opole
4Hetlof-RydzyńskiIgorMPOLMWO1995OpoleZapłacono
5JagodzikMichałMPOL1987Leszno#FeiferTrenujeZapłacono
6KłakowiczMariuszMPOLMGG, MPN, MWO1982Nowy ŚwiętówZapłacono
7KołodziejSzymonMPOLMWO1993GogolinSąsiedziteaM
8LesikPiotrMPOLMWO2002KępaWPIA UJZapłacono
9LeśniakMichałMPOL1984Ceradz DolnyASICS Frontrunner PolandZapłacono
10ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984Opole
11MaziarekMichałMPOLMWO1982NiemodlinMOTYLA.NOGA.RUNNERS.Zapłacono
12NowackiMateuszMPOL1986Stronie ŚląskiePrzedwojewski Team
13PoprawaKarolMPOLMWO1983OpoleSKS ChmielowiceXXL
14ProkopczykJaroslawMPOLMWO1977Opole
15PtakAdamMPOLMWO1984KarłowiceDzikie Morsy
16RudnerJanuszMPOLMWO1979Lewin BrzeskiSąsiedziteaM
17SadzikRobertMPOL1987BardoNEOPROFIL
18ŚwistuńGrzegorzMPOLMWO1974OpoleWKURW_TEAMXXLZapłacono
19UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
20Anonim#263663KPOL1980Jelcz-Laskowice
21BorysAlicjaKPOLMPN, MWO1980Karłowice Wielkie
22BotórBarbaraKPOL1976Krępa
23DemkówKamilaKPOLMWO1982OpoleZapłacono
24Dyla-SzynklarzPatrycjaKPOLMWO1989BiadaczS
25HoleczekDominikaKPOLMWO1988Krapkowice
26IlnickaJulitaKPOLMWO1980PrudnikS
27KuźmikBubuKPOLMWO1985ZdzieszowiceLZapłacono
28MaziarekAdelaKPOLMWO1982NiemodlinMOTYLA.NOGA.RUNNERS.Zapłacono
29MoskalMartaKPOLMWO2005Glubczyce
30OliwaKatarzynaKPOL1990WrocławZapłacono
31OliwaKingaKPOL1984WrocławZapłacono
32OsakMałgorzataKPOLMWO1983ZawadzkieZawadzkie biegnieM
33PtakEwelinaKPOLMWO1984KarłowiceDzikie Morsy
34RemiszOlaKPOLMWO1986BiałaMZapłacono
35SochaDorotaKPOL1981KoziegłowyCzerwonackie KijankiZapłacono
36SowaNadineKPOLMWO1998Dobrzeń WielkiZapłacono
37Stonoga-AndruszkoBeataKPOLMWO1970Opole
38SuchyJustynaKPOLMWO1989SteblówPogoń BydłoZapłacono
39SzafarczykAnnaKESP1985Kędzierzyn-KoźleM
40ZającKarinaKPOL1986ZiębiceZając_team