maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa DYSZKA

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 234

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1DemkówKamilaKPOLMWO1982OpoleZapłacono
2IlnickaJulitaKPOLMWO1980PrudnikS
3Anonim#263663KPOL1980Jelcz-Laskowice
4Dyla-SzynklarzPatrycjaKPOLMWO1989BiadaczS
5OsakMałgorzataKPOLMWO1983ZawadzkieZawadzkie biegnieM
6ProkopczykJaroslawMPOLMWO1977Opole
7KłakowiczMariuszMPOLMGG, MPN, MWO1982Nowy ŚwiętówZapłacono
8HoleczekDominikaKPOLMWO1988Krapkowice
9CzupkiewiczMichałMPOLMWO1984OpoleGTM team
10SadzikRobertMPOL1987BardoNEOPROFIL
11SuchyJustynaKPOLMWO1989SteblówPogoń BydłoZapłacono
12PoprawaKarolMPOLMWO1983OpoleSKS ChmielowiceXXL
13SochaDorotaKPOL1981KoziegłowyCzerwonackie KijankiZapłacono
14AntoniewiczGrzegorzMPOLMWO1985OpoleKB Odra Opole
15Hetlof-RydzyńskiIgorMPOLMWO1995OpoleZapłacono
16SowaNadineKPOLMWO1998Dobrzeń WielkiZapłacono
17ZającKarinaKPOL1986ZiębiceZając_team
18Stonoga-AndruszkoBeataKPOLMWO1970Opole
19ŚwistuńGrzegorzMPOLMWO1974OpoleWKURW_TEAMXXLZapłacono
20SzafarczykAnnaKESP1985Kędzierzyn-KoźleM
21OliwaKatarzynaKPOL1990WrocławZapłacono
22OliwaKingaKPOL1984WrocławZapłacono
23RemiszOlaKPOLMWO1986BiałaMZapłacono
24KuźmikBubuKPOLMWO1985ZdzieszowiceLZapłacono
25LesikPiotrMPOLMWO2002KępaWPIA UJZapłacono
26MaziarekAdelaKPOLMWO1982NiemodlinMOTYLA.NOGA.RUNNERS.Zapłacono
27MaziarekMichałMPOLMWO1982NiemodlinMOTYLA.NOGA.RUNNERS.Zapłacono
28RudnerJanuszMPOLMWO1979Lewin BrzeskiSąsiedziteaM
29ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984Opole
30JagodzikMichałMPOL1987Leszno#FeiferTrenujeZapłacono
31LeśniakMichałMPOL1984Ceradz DolnyASICS Frontrunner PolandZapłacono
32UlfikŁukaszMPOLMWO, NNW1979Strzelce OpolskieKB Odra OpoleXL
33BotórBarbaraKPOL1976Krępa
34BorysAlicjaKPOLMPN, MWO1980Karłowice Wielkie
35GrzybTomaszMPOLMWO1980Opole
36PtakAdamMPOLMWO1984KarłowiceDzikie Morsy
37PtakEwelinaKPOLMWO1984KarłowiceDzikie Morsy
38KołodziejSzymonMPOLMWO1993GogolinSąsiedziteaM
39MoskalMartaKPOLMWO2005Glubczyce
40NowackiMateuszMPOL1986Stronie ŚląskiePrzedwojewski Team