maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 271

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
101GrajerzWojciechMPOLMGWWieruszówBIEGAM BO KOCHAM TEN STANM
102JaniakNorbertMPOLŁódźM
103KucharskiMarcinMPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
104KucharskaLilianaKPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
105FerdynusMarcinMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówM
106BiedaMichałMPOLCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
107Anonim#248283KPOLBełchatówM
108WoszczykAndrzejMPOLŁaszewL
109SzczepaniakJakubMPOLMikorzynMZapłacono
110JanyElżbietaKPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOM
111SubalskaMariolaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOM
112MyśliwekMarcinMPOLTrzebnicaStarostwo Powiatowe w TrzebnicyLZapłacono
113GrabowskiWojciechMPOLWrocławMZapłacono
114HabelskiJarosławMPOLKępnoSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
115GierakKingaKPOLKępnoKS LENIWIECLZapłacono
116KraskaWłodzimierzMPOLKrakówL
117SurguckaIwonaKPOLChorzówW pogoni za duchemS
118SurguckiSebastianMPOLChorzówW pogoni za duchemM
119MichlewiczArturMPOLGdańskBigYellowFoot AdventureTeamXL
120PerdionPawełMPOLWrocławTempo DzidaMZapłacono
121ZawadzkiTomaszMPOLSycówXL
122DawgiertDanielMPOLKielceL
123SzczepańskiWojciechMPOLDzierżoniówSZapłacono
124SzymczakJacekMPOLŁódźMZapłacono
125MikinaArturMPOLWarszawapwpw saMZapłacono
126KalembkiewiczMirekMPOLWrocławMirotrans WrocławL
127GrzegorekPiotrMPOLŚliwnikiKB NOWE SKALMIERZYCEL
128PłochockiRyszardMPOLNowe SkalmierzyceKB NOWE SKALMIERZYCEM
129OsadaKrzysztofMPOLWrocławSZapłacono
130BednarekGrzegorzMPOLKępnoKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
131ZarębaDanielMPOLWrocławMZapłacono
132WójcikRobertMPOLWrocław32 Baza Lotnictwa TaktycznegoXL
133ZawadzkiMarcinMPOLMGWKuźnica SkakawskaL
134NowakowskiIreneuszMPOLKępnoM
135GóreckiŁukaszMPOLBralinL
136WiśniewskiAdamMPOLBaranówMZapłacono
137PiekielnaMarzenaKPOLŻdżaryS
138KosRafałMPOLMGWWieruszówKlub Karate GRUKOLZapłacono
139Dudka-KosMałgorzataKPOLMGWWieruszówM
140Dudka-OlejniczakMartaKPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
141DuśSylwiaKPOLMGWWieruszówM
142DuśDawidMPOLMGWWieruszówL
143PodejmaRafałMPOLLaskiSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
144SmolińskiSławomirMPOLŁódźM
145ModrzejewskiRomanMPOLGrabów Nad ProsnąM
146StaneckiJakubMPOLMGWWieruszówNever Give UPLZapłacono
147ModrzejewskaLidiaKPOLGrabów Nad ProsnąL
148ZimochPrzemysławMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
149BacińskaKatarzynaKPOLKlinyM
150GalasArkadiuszMPOLWarszawaBrakLZapłacono
151KraskaJózefMPOLKaskiM
152JanickiTomekMPOLŁódźAQ Wiring Systems teamXLZapłacono
153KasprzyckiJanuszMPOLWarszawaMZapłacono
154WasiakŁukaszMPOLRydzynkiAQ WIRING SYSTEMS TEANXL
155ŻebrackiWojtekMPOLPrudnikM
156MarczakMaciejMPOLDoruchówAktywny OstrzeszówL
157RybakWojciechMPOLSuchy BórGreenBackLZapłacono
158SzubertBarbaraKPOLMGŁOPiaski 49MZapłacono
159ŻłobińskaAnetaKPOLSłupiaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
160BuryAndrzejMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
161HyraRobertMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
162KrzeszowskiMaciejMPOLPoznańLZapłacono
163BorkowskaNataliaKPOLToruńBrakSZapłacono
164JasińskiAdamMPOLBaranówAPTENEO RUNNING TEAMMZapłacono
165KulczyńskiTomaszMPOLŁyskorniaXLZapłacono
166OkońŁukaszMPOLMGWWieruszówMZapłacono
167KruczekGrzegorzMPOLDąbrowa GórniczaKrucze gniazdoMZapłacono
168KłossakWojciechMPOLWrocławXLZapłacono
169KruminDominikMPOLWrocławWKB PIAST WrocławM
170ŚniegulaŁukaszMPOLKaliszLZapłacono
171DonatRobertMPOLKaliszPratt&Whitney KaliszLZapłacono
172KuriataOlgaKPOLMGWWieruszówS
173MachyniaŁukaszMPOLPraszkaNEAPCO PRASZKAM
174NowakowskiJakubMPOLWieluńWieluńska Akademia TriathlonuLZapłacono
175Cempel-ŚwisulskaPaulinaKPOLMGWWieruszówSZapłacono
176SkowronskiBoguslawMPOLWroclawLZapłacono
177StaneckiMateuszMPOLSzczytnikiLZapłacono
178CiesielskiMaciejMPOLWrocławCiesiu TeamM
179NowakGrzegorzMPOLPopówLZapłacono
180FralaBartłomiejMPOLKępnoXLZapłacono
181DyduchDamianMPOLKępnoAZS KU Politechnika OpolskaMZapłacono
182KwapiszMateuszMPOLKępnoMZapłacono
183LiebnerMariuszMPOLKępnoLZapłacono
184ŁuczakTomaszMPOLWrocławMZapłacono
185PlutaJakubMPOLChrząstawa MałaChicago BullsLZapłacono
186KowalekWiktorMPOLKępno-LZapłacono
187WilkKamilMPOLOdcinekFalstart RudnikiMZapłacono
188JuchnerMateuszMPOLSieradzKS ŻeglinaMZapłacono
189MoskaKamilMPOLBralin-MZapłacono
190LewińskiFilipMPOLOborniki ŚląskieOborygeniMZapłacono
191CzajaMaciejMPOLWrocławMiniclassic.plLZapłacono
192MrowickiPiotrMPOLKościelna WiesSupermaratonczykM
193KisielTomaszMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówXLZapłacono
194SzewczykMichałMPOLZduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
195DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXLZapłacono
196GogółKacperMPOLNowa Wies KsążęcaMZapłacono
197HeidtJoannaKPOLMGWWieruszów-SZapłacono
198TestJanMPOLMGWOpoleTester Team ZC.plXL
199WróbelMarcinMPOLKępnoMZapłacono
200ŚwierczekMateuszMPOLBrzegMZapłacono
Strona 2 z 3