maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 271

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#248283KPOLBełchatówM
2BacińskaKatarzynaKPOLKlinyM
3BorkowskaNataliaKPOLToruńBrakSZapłacono
4Cempel-ŚwisulskaPaulinaKPOLMGWWieruszówSZapłacono
5CzajaMałgorzataKPOLWrocławMiniclassic.plMZapłacono
6DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
7DrygałaMałgorzataKPOLKamionkaMZapłacono
8Dudka-KosMałgorzataKPOLMGWWieruszówM
9Dudka-OlejniczakMartaKPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
10DuśSylwiaKPOLMGWWieruszówM
11GaniaAnnaKPOLKepno
12GaniaJagodaKPOLKępno-MZapłacono
13GierakKingaKPOLKępnoKS LENIWIECLZapłacono
14HeidtJoannaKPOLMGWWieruszów-SZapłacono
15JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
16JanyElżbietaKPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOM
17JerczyńskaBeataKPOLMGŁOPiaskiSZapłacono
18KicinskaDorotaKPOLRawiczSZapłacono
19KopackaMilenaKPOLNowy OchędzynSZapłacono
20KotowiczJustynaKPOLMGWWieruszówBrak
21KucharskaLilianaKPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
22KupczakEwaKPOLMroczeńSPARTA ULTRA TEAMM
23KurekUrszulaKPOLHanulin
24KuriataOlgaKPOLMGWWieruszówS
25LorencArletaKPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIS
26MałysMagdaKPOLNiwiska#MeblineTeamM
27ModrzejewskaLidiaKPOLGrabów Nad ProsnąL
28MołasKatarzynaKPOLNowy OchędzynBBL Zduńska WolaLZapłacono
29MołasWiolettaKPOLNowy OchędzynLZapłacono
30MońkaKarolinaKPOLMGWWieruszówSPARTA ULTRA TEAMM
31MośDorotaKPOLMGŁOPiaskiLZapłacono
32OkońTeresaKPOLDoruchówAktywny Ostrzeszów
33OrzeszynaMagdalenaKPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówS
34PiekielnaMarzenaKPOLŻdżaryS
35PowolnaŻanetaKPOLMGWMirkówSZapłacono
36RogalaKatarzynaKPOLWarszawaSZapłacono
37Ruda-ErtelKrystynaKPOLNowa WiesSPARTA ULTRA TEAM
38RybczyńskaPaulinaKPOLKobyla GóraS
39StarońKlaudiaKPOLOborniki ŚląskieAnatomia BieganiaS
40StawirejJolantaKPOLGolaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
41SubalskaMariolaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOM
42SuchońRamonaKPOLŁącznikAthletics NysaSZapłacono
43SurguckaIwonaKPOLChorzówW pogoni za duchemS
44SzubertBarbaraKPOLMGŁOPiaski 49MZapłacono
45ŻłobińskaAnetaKPOLSłupiaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
46AugustyniakJakubMPOLŚlęzaMZapłacono
47BanaszakMarcinMPOLMianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
48BaranowskiRadosławMPOLMGŁOOpatówBrakMZapłacono
49BartelaŁukaszMPOLMGWWieruszówTEAMOCHALLZapłacono
50BednarekGrzegorzMPOLKępnoKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
51BiedaMichałMPOLCzastaryTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
52BiesiadeckiRobertMPOLDzietrzkowiceEcovetL
53BłachMaciejMPOLWieluńM
54BłachRolandMPOLKępnoKS LENIWIECL
55BłachowiczTomaszMPOLMGWWieruszówL
56BłaszczykZbigniewMPOLCzęstochowaBrakM
57BonterWojciechMPOLWroclawZwierzętaLZapłacono
58BuryAndrzejMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
59BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIECLZapłacono
60ChowańskiDarekMPOLBaranówM
61CiesielskiMaciejMPOLWrocławCiesiu TeamM
62CzajaMaciejMPOLWrocławMiniclassic.plLZapłacono
63CzarnasiakArkadiuszMPOLOstrówiecLZapłacono
64ĆwikSzymonMPOLKępnoSZapłacono
65DawgiertDanielMPOLKielceL
66DawidŁukaszMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
67DąbekAdamMPOLMGWWieruszówBrakS
68DemkowskiMarcinMPOLWrocławMZapłacono
69DobrośTomaszMPOLMGWWieruszówMZapłacono
70DomiczAntoniMPOLOpoleSZapłacono
71DonatRobertMPOLKaliszPratt&Whitney KaliszLZapłacono
72DryniakDominikMPOLAleksandrów ŁódzkiLZapłacono
73DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXLZapłacono
74DuśDawidMPOLMGWWieruszówL
75DyduchDamianMPOLKępnoAZS KU Politechnika OpolskaMZapłacono
76FerdynusMarcinMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówM
77FilipowiczSzymonMPOLŁódźXLZapłacono
78FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryLZapłacono
79FlakowskiSławomirMPOLZduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
80FlorczakMirosławMPOLOsinyKS LENIWIECLZapłacono
81FralaBartłomiejMPOLKępnoXLZapłacono
82FraniakPiotrMPOLMGWWieruszówLZapłacono
83GalasArkadiuszMPOLWarszawaBrakLZapłacono
84GaniaAleksanderMPOLKępnoSZapłacono
85GauzaSebastianMPOLMGWWieruszówL
86GierakMateuszMPOLKępnoKS LENIWIEC
87GogółKacperMPOLNowa Wies KsążęcaMZapłacono
88GóreckiŁukaszMPOLBralinL
89GrabowskiWojciechMPOLWrocławMZapłacono
90GrajekMateuszMPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIM
91GrajerzWojciechMPOLMGWWieruszówBIEGAM BO KOCHAM TEN STANM
92GrądzielKamilMPOLMGWWieruszówS
93GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas TeamLZapłacono
94GrzegorekPiotrMPOLŚliwnikiKB NOWE SKALMIERZYCEL
95HabelskiJarosławMPOLKępnoSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
96HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
97HendrysMarekMPOLGraniceSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
98HyraRobertMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
99JaniakNorbertMPOLŁódźM
100JanickiTomekMPOLŁódźAQ Wiring Systems teamXLZapłacono
Strona 1 z 3