maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 271

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#248283KPOLBełchatówM
2DąbekAdamMPOLMGWWieruszówBrakS
3HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
4JasińskiAdamMPOLBaranówAPTENEO RUNNING TEAMMZapłacono
5MalcherAdamMPOLMroczeńLZapłacono
6WalacikAdamMPOLMGWKuźnica SkakawskaLZapłacono
7WiśniewskiAdamMPOLBaranówMZapłacono
8WinkowskiAdrianMPOLMGWWieruszówL
9GaniaAleksanderMPOLKępnoSZapłacono
10BuryAndrzejMPOLBlachowniaTeam BlachowniaL
11OlszewskiAndrzejMPOLAleksandrów KujawskiModrzejewski Team/Athletics NysaL
12WoszczykAndrzejMPOLŁaszewL
13ŻłobińskaAnetaKPOLSłupiaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
14GaniaAnnaKPOLKepno
15DomiczAntoniMPOLOpoleSZapłacono
16CzarnasiakArkadiuszMPOLOstrówiecLZapłacono
17FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryLZapłacono
18GalasArkadiuszMPOLWarszawaBrakLZapłacono
19SmolisArkadiuszMPOLJeziornaL
20SzecelArkadiuszMPOLKamionkaWkurw_teamMZapłacono
21LorencArletaKPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIS
22MichlewiczArturMPOLGdańskBigYellowFoot AdventureTeamXL
23MikinaArturMPOLWarszawapwpw saMZapłacono
24SzubertBarbaraKPOLMGŁOPiaski 49MZapłacono
25FralaBartłomiejMPOLKępnoXLZapłacono
26JerczyńskaBeataKPOLMGŁOPiaskiSZapłacono
27SkowronskiBoguslawMPOLWroclawLZapłacono
28SłowikowskiCezariuszMPOLMGWWieruszówLZapłacono
29DyduchDamianMPOLKępnoAZS KU Politechnika OpolskaMZapłacono
30GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas TeamLZapłacono
31KołodziejczakDamianMPOLMGŁOSzalonkaSZapłacono
32SzczesnyDamianMPOLWieluńWieluń BiegaMZapłacono
33DawgiertDanielMPOLKielceL
34ZarębaDanielMPOLWrocławMZapłacono
35ChowańskiDarekMPOLBaranówM
36LesiczkaDariuszMPOLKępnoZakwas Team
37MośDariuszMPOLMGŁOPiaskiXLZapłacono
38DuśDawidMPOLMGWWieruszówL
39DryniakDominikMPOLAleksandrów ŁódzkiLZapłacono
40KruminDominikMPOLWrocławWKB PIAST WrocławM
41NawrotDominikMPOLKępnoMZapłacono
42WylęgaDominikMPOLŁęka MroczeńskaKS.GEPARD KĘPNOL
43KicinskaDorotaKPOLRawiczSZapłacono
44MośDorotaKPOLMGŁOPiaskiLZapłacono
45TykaEdwardMPOLSwietochlowiceBrakL
46JanyElżbietaKPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOM
47LatałaErykMPOLSkoroszyceAthletics NysaLZapłacono
48KupczakEwaKPOLMroczeńSPARTA ULTRA TEAMM
49LewińskiFilipMPOLOborniki ŚląskieOborygeniMZapłacono
50BednarekGrzegorzMPOLKępnoKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
51BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIECLZapłacono
52KruczekGrzegorzMPOLDąbrowa GórniczaKrucze gniazdoMZapłacono
53KulawiakGrzegorzMPOLOpoleM
54NowakGrzegorzMPOLPopówLZapłacono
55ObaraGrzegorzMPOLOleśnicaBrakS
56SobczakHenrykMPOLNowy TargL
57NowakowskiIreneuszMPOLKępnoM
58SurguckaIwonaKPOLChorzówW pogoni za duchemS
59MuchaJacekMPOLJankowySPARTA ULTRA TEAMXL
60SzymczakJacekMPOLŁódźMZapłacono
61GaniaJagodaKPOLKępno-MZapłacono
62AugustyniakJakubMPOLŚlęzaMZapłacono
63NowakowskiJakubMPOLWieluńWieluńska Akademia TriathlonuLZapłacono
64OwczarekJakubMPOLKępnoXLZapłacono
65PlutaJakubMPOLChrząstawa MałaChicago BullsLZapłacono
66StaneckiJakubMPOLMGWWieruszówNever Give UPLZapłacono
67SzczepaniakJakubMPOLMikorzynMZapłacono
68SyrokaJanMPOLLegionowoM
69TestJanMPOLMGWOpoleTester Team ZC.plXL
70MandatJanekMPOLOleśnicaKB LUPUS OleśnicaLZapłacono
71KasprzyckiJanuszMPOLWarszawaMZapłacono
72HabelskiJarosławMPOLKępnoSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
73MikośJarosławMPOLBaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
74TylkeJerzyMPOLOzorkówOZO OzorkówM
75HeidtJoannaKPOLMGWWieruszów-SZapłacono
76JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
77StawirejJolantaKPOLGolaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
78KraskaJózefMPOLKaskiM
79DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
80KotowiczJustynaKPOLMGWWieruszówBrak
81GogółKacperMPOLNowa Wies KsążęcaMZapłacono
82TrocińskiKacperMPOLŁódźRYSIOTEAMLZapłacono
83GrądzielKamilMPOLMGWWieruszówS
84MoskaKamilMPOLBralin-MZapłacono
85MoskaKamilMPOLMGŁOOpatówBrak
86WilkKamilMPOLOdcinekFalstart RudnikiMZapłacono
87KleinKarolMPOLKępno-MZapłacono
88MońkaKarolinaKPOLMGWWieruszówSPARTA ULTRA TEAMM
89BacińskaKatarzynaKPOLKlinyM
90MołasKatarzynaKPOLNowy OchędzynBBL Zduńska WolaLZapłacono
91RogalaKatarzynaKPOLWarszawaSZapłacono
92ModrzejewskiKazimierzMPOLNysaAthletics NysaLZapłacono
93GierakKingaKPOLKępnoKS LENIWIECLZapłacono
94StarońKlaudiaKPOLOborniki ŚląskieAnatomia BieganiaS
95Ruda-ErtelKrystynaKPOLNowa WiesSPARTA ULTRA TEAM
96KaczmarekKrzysztofMPOLKaliszK2SZapłacono
97NawrockiKrzysztofMPOLKępnoAktywny OstrzeszówMZapłacono
98OsadaKrzysztofMPOLWrocławSZapłacono
99ModrzejewskaLidiaKPOLGrabów Nad ProsnąL
100KucharskaLilianaKPOLCzęstochowaJest Lepiej Run TeamL
Strona 1 z 3