maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu

Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
I termin- 24.05.21r.-30.06.21r. - 50,00 zł
II termin- 01.07.21r.-31.08.21r. - 75,00 zł
III termin- 01.09.21r.-13.09.21r. - 100,00 zł  
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 320

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1KłakWojciechMPOLMGŁOPiaskiSzybkie Żółwie OpatówL
2BartelaŁukaszMPOLMGWWieruszówTEAMOCHAL
3MoskaKamilMPOLMGŁOOpatówBrak
4BaranowskiRadosławMPOLMGŁOOpatówBrakMZapłacono
5NoculakMiłoszMPOLMGŁOTrzebień
6UrbańskiSławomirMPOLMGŁOŁeka OpatowskaKS.GEPARD KĘPNOMZapłacono
7ŚwiątekMaciejMPOLMGŁOŁęka Opatowska
8JerczyńskaBeataKPOLMGŁOPiaski
9MośDariuszMPOLMGŁOPiaski
10MośDorotaKPOLMGŁOPiaski
11KurekUrszulaKPOLHanulin
12MikośJarosławMPOLBaranówRUNNERS TEAM KĘPNO
13MałolepszyWaldemarMPOLBaranówSPARTA ULTRA TEAMMZapłacono
14BanaszakMarcinMPOLMianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
15SkałeckiPrzemysławMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
16KupczakEwaKPOLMroczeńSPARTA ULTRA TEAM
17DawidŁukaszMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
18WylęgaDominikMPOLŁęka MroczeńskaKS.GEPARD KĘPNOL
19KowalińskiMarekMPOLLaskiSPARTA ULTRA TEAM
20BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIECL
21Ruda-ErtelKrystynaKPOLNowa WiesSPARTA ULTRA TEAM
22JanyTomaszMPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNOL
23LesiczkaDariuszMPOLKępnoZakwas Team
24KotowiczJustynaKPOLMGWWieruszówBrak
25WalacikAdamMPOLMGWKuźnica SkakawskaLZapłacono
26FlorczakMirosławMPOLOsinyKS LENIWIEC
27PrądzyńskiWojciechMPOLKluczborkBrakMZapłacono
28UdałaPawełMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie Opatów
29KłoczaniukMarekMPOLKępno
30GaniaAnnaKPOLKepno
31NawrockiKrzysztofMPOLKępnoAktywny OstrzeszówMZapłacono
32ChowańskiDarekMPOLBaranówM
33HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIECMZapłacono
34SłowikowskiCezariuszMPOLMGWWieruszówLZapłacono
35ĆwikSzymonMPOLKępnoSZapłacono
36MandatJanekMPOLOleśnicaKB LUPUS OleśnicaLZapłacono
37DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
38MalcherAdamMPOLMroczeń
39KaliszewskiNorbertMPOLWrocław
40SyrokaJanMPOLLegionowoM
41StawirejJolantaKPOLGolaSzybkie Żółwie OpatówMZapłacono
42JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
43JeziornyRyszardMPOLWieluńWieluń Biega
44OkońTeresaKPOLDoruchówAktywny Ostrzeszów
45GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas TeamLZapłacono
46GierakMateuszMPOLKępnoKS LENIWIEC
47OrzeszynaMagdalenaKPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówS
48HendrysMarekMPOLGraniceSPARTA ULTRA TEAMM
49PiaseckiMarekMPOLMGŁOPiaski 67Szybkie Żółwie OpatówL
50ObaraGrzegorzMPOLOleśnicaBrakS
51BłachRolandMPOLKępnoKS LENIWIECL
52DąbekAdamMPOLMGWWieruszówBrakS
53FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryL
54StramowskiRafałMPOLMGŁOŁęka OpatowskaPolicja KępnoM
55FraniakPiotrMPOLMGWWieruszówLZapłacono
56SzczesnyDamianMPOLWieluńWieluń BiegaM
57StanekŁukaszMPOLPrusakWieluń BiegaMZapłacono
58DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
59RogalaKatarzynaKPOLWarszawaSZapłacono
60WinkowskiAdrianMPOLMGWWieruszówL
61KwapiszMateuszMPOLKępnoM
62LiebnerMariuszMPOLKępnoL
63RudowiczPiotrMPOLRadłówKB CZARNE WILKIS
64SmolisArkadiuszMPOLJeziornaL
65RybczyńskaPaulinaKPOLKobyla GóraS
66WróbelMarcinMPOLKępnoM
67SołygaPiotrMPOLKępnoL
68BłachMaciejMPOLWieluńM
69KowalskiMarcinMPOLPerzówM
70GauzaSebastianMPOLMGWWieruszówL
71DobrośTomaszMPOLMGWWieruszówM
72SzecelArkadiuszMPOLKamionkaWkurw_teamM
73JuszczakTomaszMPOLTarnowskie GórykB Florian Zajączki DrugieM
74MyrgorodskyiViktorMPOLMianowiceMZapłacono
75DrygałaMałgorzataKPOLKamionkaM
76MońkaPrzemysławMPOLKępnoXL
77OlszewskiAndrzejMPOLAleksandrów KujawskiModrzejewski Team/Athletics NysaL
78ModrzejewskiKazimierzMPOLNysaAthletics NysaL
79LatałaErykMPOLSkoroszyceAthletics NysaL
80SuchońMarekMPOLŁącznikAthletics NysaM
81SuchońRamonaKPOLŁącznikAthletics NysaS
82KanclerzMarcinMPOLKępnoS
83KołodziejczakDamianMPOLMGŁOSzalonkaSZapłacono
84GrajekMateuszMPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIM
85SołygaTomaszMPOLKępnoL
86MuchaJacekMPOLJankowySPARTA ULTRA TEAMXL
87PowolnaŻanetaKPOLMGWMirkówS
88KaczmarekKrzysztofMPOLKaliszK2S
89MencelPrzemysławMPOLMGŁOŁęka OpatowskaM
90BłachowiczTomaszMPOLMGWWieruszówL
91PtakMarcinMPOLDomaszczynM
92ZimochZdzisławMPOLWrocławM
93DomiczAntoniMPOLOpoleSZapłacono
94BłaszczykZbigniewMPOLCzęstochowaBrakM
95LorencArletaKPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIS
96TylkeJerzyMPOLOzorkówOZO OzorkówM
97TykaEdwardMPOLSwietochlowiceBrakL
98KużelMarianMPOLRedzikowo Oś.BrakL
99SobczakHenrykMPOLNowy TargL
100DryniakDominikMPOLAleksandrów ŁódzkiLZapłacono
Strona 1 z 2