maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 19 września 2021
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 410

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1KłakWojciechMPOLMGŁOPiaskiSzybkie Żółwie Opatów
2BartelaŁukaszMPOLMGWWieruszówTEAMOCHAL
3MoskaKamilMPOLMGŁOOpatówBrak
4BaranowskiRadosławMPOLMGŁOOpatówBrak
5NoculakMiłoszMPOLMGŁOTrzebień
6JasińskiAdamMPOLBaranówAPTENEO RUNNING TEAMM
7UrbańskiSławomirMPOLMGŁOŁeka OpatowskaKS.GEPARD KĘPNO
8ŚwiątekMaciejMPOLMGŁOŁęka Opatowska
9JerczyńskaBeataKPOLMGŁOPiaski
10MośDariuszMPOLMGŁOPiaski
11MośDorotaKPOLMGŁOPiaski
12KurekUrszulaKPOLHanulin
13MikośJarosławMPOLBaranówRUNNERS TEAM KĘPNO
14MałolepszyWaldemarMPOLBaranówSPARTA ULTRA TEAMM
15BanaszakMarcinMPOLMianowiceRUNNERS TEAM KĘPNO
16SkałeckiPrzemysławMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
17KupczakEwaKPOLMroczeńSPARTA ULTRA TEAM
18DawidŁukaszMPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
19WylęgaDominikMPOLŁęka MroczeńskaKS.GEPARD KĘPNOL
20KowalińskiMarekMPOLLaskiSPARTA ULTRA TEAM
21BystryGrzegorzMPOLBaranówKS LENIWIEC
22Ruda-ErtelKrystynaKPOLNowa WiesSPARTA ULTRA TEAM
23JanyTomaszMPOLKlinyRUNNERS TEAM KĘPNO
24LesiczkaDariuszMPOLKępnoZakwas Team
25KotowiczJustynaKPOLMGWWieruszówBrak
26WalacikAdamMPOLMGWKuźnica Skakawska
27FlorczakMirosławMPOLOsinyKS LENIWIEC
28PrądzyńskiWojciechMPOLKluczborkBrak
29UdałaPawełMPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie Opatów
30KłoczaniukMarekMPOLKępno
31GaniaAnnaKPOLKepno
32NawrockiKrzysztofMPOLKępnoAktywny Ostrzeszów
33ChowańskiDarekMPOLBaranów
34HącelAdamMPOLKępnoKS LENIWIEC
35SłowikowskiCezariuszMPOLMGWWieruszów
36ĆwikSzymonMPOLKępno
37MandatJanekMPOLOleśnicaKB LUPUS Oleśnica
38DawidJustynaKPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO
39MalcherAdamMPOLMroczeń
40KaliszewskiNorbertMPOLWrocław
41SyrokaJanMPOLLegionowo
42StawirejJolantaKPOLGolaSzybkie Żółwie OpatówM
43JakubowskaJolantaKPOLWieluń13
44JeziornyRyszardMPOLWieluńWieluń Biega
45OkońTeresaKPOLDoruchówAktywny Ostrzeszów
46GruszkaDamianMPOLLipkaZakwas Team
47GierakMateuszMPOLKępnoKS LENIWIEC
48OrzeszynaMagdalenaKPOLMGŁOOpatówSzybkie Żółwie OpatówS
49HendrysMarekMPOLGraniceSPARTA ULTRA TEAMM
50PiaseckiMarekMPOLMGŁOPiaski 67Szybkie Żółwie OpatówL
51ObaraGrzegorzMPOLOleśnicaBrakS
52BłachRolandMPOLKępnoKS LENIWIECL
53DąbekAdamMPOLMGWWieruszówBrakS
54FiołkaArkadiuszMPOLŻdżaryL
55StramowskiRafałMPOLMGŁOŁęka OpatowskaPolicja KępnoM
56FraniakPiotrMPOLMGWWieruszówL
57SzczesnyDamianMPOLWieluńWieluń BiegaM
58StanekŁukaszMPOLPrusakWieluń BiegaM
59DudkaMarekMPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół CzastarXL
60RogalaKatarzynaKPOLWarszawaS
61WinkowskiAdrianMPOLMGWWieruszówL
62KwapiszMateuszMPOLKępnoM
63LiebnerMariuszMPOLKępnoL
64RudowiczPiotrMPOLRadłówKB CZARNE WILKIS
65SmolisArkadiuszMPOLJeziornaL
66RybczyńskaPaulinaKPOLKobyla GóraS
67WróbelMarcinMPOLKępnoM
68SołygaPiotrMPOLKępnoL
69BłachMaciejMPOLWieluńM
70KowalskiMarcinMPOLPerzówM
71GauzaSebastianMPOLMGWWieruszówL
72DobrośTomaszMPOLMGWWieruszówM
73SzecelArkadiuszMPOLKamionkaWkurw_teamM
74JuszczakTomaszMPOLTarnowskie GórykB Florian Zajączki DrugieM
75MyrgorodskyiViktorMPOLMianowiceM
76DrygałaMałgorzataKPOLKamionkaM
77MońkaPrzemysławMPOLKępnoXL
78OlszewskiAndrzejMPOLAleksandrów KujawskiModrzejewski Team/Athletics NysaL
79ModrzejewskiKazimierzMPOLNysaAthletics NysaL
80LatałaErykMPOLSkoroszyceAthletics NysaL
81SuchońMarekMPOLŁącznikAthletics NysaM
82SuchońRamonaKPOLŁącznikAthletics NysaS
83KanclerzMarcinMPOLKępnoS
84KołodziejczakDamianMPOLMGŁOSzalonkaS
85GrajekMateuszMPOLOstrów WielkopolskiKB CZARNE WILKIM
86SołygaTomaszMPOLKępnoL
87MuchaJacekMPOLJankowySPARTA ULTRA TEAMXL
88PowolnaŻanetaKPOLMGWMirkówS
89KaczmarekKrzysztofMPOLKaliszK2S
90MencelPrzemysławMPOLMGŁOŁęka OpatowskaM