maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Xtream Półmaraton Stobrawski - 10 km

Xtream Półmaraton Stobrawski - 10 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 06 czerwca 2021
Organizator: Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Kup
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10,5 kmWolne miejsca: 62

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaSkarpetkiPł.
1JachećJarosławMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleZapłacono
2Bagińska-WilkFilinaKPOLMWOOpole
3WelmGrzegorzMPOLCzęstochowaZabiegani Częstochowa
4KilijanekIzabelaKPOLMWODobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
5SzczepańskiTomaszMPOLMWOOpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
6SzczepańskaBożenaKPOLMWOOpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
7GuralJarekMPOLOpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
8LesińskiLeszekMPOLOpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
9ŚlempŁukaszMPOLMWOOpoleZapłacono
10AdamietzMarekMPOLMWOKrasiejówTeam OzimekLZapłacono
11FrąkAdamMPOLMWOOzimekTeam OzimekLZapłacono
12KrawczykŁukaszMPOLMWOOpoleMZapłacono
13HetmańczykBrunoMPOLMWO, MGŁOpoleZapłacono
14Anonim#246606KPOLMWOOpole
15KliśMarcinMPOLMWOStare SiołkowiceZapłacono
16PancylejkoBogdanMPOLMWODobrzeń Wielki
17StrumińskiJakubMPOLDobrzeń WielkiTEAM OF RUNNERSLZapłacono
18GliedKrzysztofMPOLMWODobrzeń WielkiTEAM OF RUNNERSZapłacono
19BonichMagdalenaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
20MarkiewiczWiesławMPOLMWOKałyGmina MurówZapłacono
21KatraDamianMPOLDąbrowa
22GajdeczkaAniaKPOLMWOOlesnoZapłacono
23GajdeczkaMichałMPOLMWOOlesnoZapłacono
24BaruchaAndrzejMPOLMWOOpoleKB Odra Opole
25RozwadowskiTomaszMPOLMWOBrzeg
26HaskaKasiaKPOLMWOSuchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
27PotockiMichałMPOLMWOOpole
28WłodarczykPawełMPOLMWOOpoleKB Odra OpoleZapłacono
29JankowskiDariuszMPOLMWOOpoleFENIKSZapłacono
30KołodziejMarekMPOLMWOOpoleZapłacono
31ChojnaWojciechMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
32BartnikAniaKPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w Opolu35-38Zapłacono
33KordzińskiKazimierzMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
34OtroshkoMiszaMPOLMWOZawadaKB Odra OpoleZapłacono
35JasiolekIlonaKPOLMWOOpoleKB Odra OpoleZapłacono
36PopielKamilMPOLMWOŻywociceJULA Meble
37BłachKamilMPOLMWO, MGŁJełowa
38GrozdanovićKatarzynaKPOLMWOKotórz Mały35-38