maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km

XIX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km
Miejsce i data imprezy: Opole, 03 lipca 2021
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin
.
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 4

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMMO, MWO1993OpoleStudio kosmetyczny Kamila AndruszkoZapłacono
2Anonim#245396KPOLMMO, MWO1985OpoleZapłacono
3Anonim#245539KPOLMMO, MWO1989OpoleZapłacono
4Anonim#245679KasicaKPOLMWO1988Kamień Śląskiwolny biegaczZapłacono
5Anonim#246394KPOLMWO1992ZawadaZapłacono
6Anonim#246397MPOL1991OpoleDIG UMWOZapłacono
7AntoniewiczGrzegorzMPOLMMO, MWO, VIR1985Opole91 batalion logistycznyZapłacono
8AntośJurandMPOLMMO, MWO, PFT1980OpoleMgnlZapłacono
9BajsarowiczMarekMPOLMMO, MWO1969Opole
10BanachKrzysztofMPOL1998Nowy SączZapłacono
11BanachowskiBartoszMPOLMMO, MWO, NNW, VIR1987OpoleKS OTMĘT KRAPKOWICE
12BaronMarekMPOLMMO, MWO1987OpoleZapłacono
13BartkowskiMarcinMPOLMWO1968KrapkowiceZapłacono
14BaruchaAndrzejMPOLMMO, MWO1980OpoleKB Odra OpoleZapłacono
15BatorLukaszMPOLMWO1985BrzegZapłacono
16BednarekAdamMPOL1986MirkówZapłacono
17BerezowskiPrzemysławMPOLMMO, MWO1989OpoleMasz Jaja Idź Na BadaniaZapłacono
18BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAZapłacono
19BiałowąsKrzysztofMPOLMMO, MWO1980Opole
20BiedaPiotrMPOLMMO, MWO1983OpoleZapłacono
21BłażewskiMarekMPOLMWO, VIR1968JemielnicaZapłacono
22BobrowskiRafałMPOLMMO, MWO1983OpoleFilmovskyZapłacono
23BochynekRyszardMPOLMWO1960GrodkówZapłacono
24BoczkowskaMarzenaKPOLMWO1984Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAZapłacono
25BohoSławomirMPOLMWO1986NysaKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
26BokMarcinMPOLMWO1994ŻędowiceZapłacono
27BokPiotrMPOLMWO1967ŻędowiceZapłacono
28Bolek-HulackaMałgorzataKPOLMMO, MWO, VIR1975Opole-Zapłacono
29BorońIzabelaKPOL1975Nowa IwicznaZapłacono
30BorońRyszardMPOL1960Nowa IwicznaZapłacono
31BrojNataliaKPOLMWO, VIR1987OpoleZapłacono
32Bukowska-GolakAsiaKPOLMMO, MWO1981OpoleZapłacono
33BurdaGrzegorzMPOLMMO, MWO, PFT1974OpoleCyklofanZapłacono
34BurzyńskiKonradMPOL1979Tarnowskie GóryZapłacono
35BzowyPawełMPOL1979OławaZapłacono
36CebulaGerardMPOLMWO1963Zimnice WielkieZapłacono
37CeglarzGrzegorzMPOLMMO, MWO, VIR1980OpoleOpole
38ChamalaKrzysztofMPOLMWO, PFT1983LuboszyceWeegreeZapłacono
39ChinczewskaAnnaKPOLMMO, MWO1977OpoleZapłacono
40ChinczewskiMirosławMPOLMMO, MWO1975OpoleZapłacono
41ChorkowyBartoszMPOLMMO, MWO1973OpoleMultiFitZapłacono
42ChudalaArturMPOL1987Opole-Zapłacono
43CichońMagdalenaKPOLMMO, MWO1976OpoleProfil OpoleZapłacono
44CiochPawelMPOLMMO, MWO1979OpolePlotserwis
45CislakAnnaKPOL1983Stara IwicznaZapłacono
46CylMichałMPOL1985Tarnowskie GóryZapłacono
47CzajaPawełMPOLMWO1971OldrzyszowiceZapłacono
48CzarkowskiBogusławMPOLMWO1952Polska Nowa WieśRollico Triathlon Team
49CzechAndrzejMPOLMWO, VIR1980Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
50CzechKarolMPOLMWO, VIR2005Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleZapłacono
51CzechWojciechMPOLMMO, MWO1984OzimekZapłacono
52CzerwińskaAnnaKPOL1988RawiczCzarna BiegaZapłacono
53CzocharaMartaKPOLMMO, MWO1975Opolewolny biegacz
54CzocharaRobertMPOLMMO, MWO1976Opolebbl
55CzyrniaMartinMPOLMWO, VIR1991DobrodzieńMafia Team Lubliniec
56DackówMarcinMPOLMWO1986Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAZapłacono
57DembowskiStanisławMPOLMMO, MWO1992OpoleIzbicko w bieguZapłacono
58DogielPiotrMPOLMMO, MWO1979Opole
59DomagałaKonradMPOLMWO1988KluczborkKonfizjoZapłacono
60DomereckiKrzysztofMPOLMWO1983SuchodaniecRunProgressTeam
61DorożyńskiSzymonMPOLMMO, MWO1992OpoleKU AZS Politechnika OpolskaZapłacono
62DrążkowskiGrzegorzMPOLMWO1992Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAZapłacono
63DrożakTomaszMPOLMMO, MWO, VIR1980OpoleZapłacono
64DudekAnnaKPOLMMO, MWO1983OpoleZapłacono
65DudekDawidMPOL2002Stronie ŚląskieZapłacono
66DudekTomaszMPOLMMO, MWO, VIR1979OpoleZapłacono
67DudkaZenonMPOL1969Zielona GoraCROSS SYRENKAZapłacono
68DuliniecTomaszMPOLMWO1975KurznieGniotpol Team
69DworniczukKamilMPOL1985Opole
70DybaśDorotaKPOLMWO1992Kamień ŚląskiZapłacono
71DziembaKrzysztofMPOLMWO1971Tarnów Opolski-Zapłacono
72FedorowiczJowitaKPOLMWO1984BrzegKotwica BrzegZapłacono
73ForyśJarosławMPOLMWO1984ByczynaZapłacono
74FrysMartaKPOLMMO, MWO1992OpoleZapłacono
75FursMarcinMPOLMMO, MWO1979OpoleZapłacono
76GabrukBartoszMPOLMMO, MWO, VIR1990OpoleGabag Drużyna SportowaZapłacono
77GaertnerŁukaszMPOLMWO, PFT1981ŁubnianyZapłacono
78GarusLukaszMPOLMMO, MWO1976OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
79GąsiorowskiKrzysztofMPOLMMO, MWO1987OpoleZapłacono
80GlenskArkadiuszMPOL1995DaniecCyklofanZapłacono
81GłuszekUlaKPOL1982SprzęciceZapłacono
82GockaMonikaKPOLMWO1983CiepielowiceAktywna I Zdrowa
83GolakŁukaszMPOLMMO, MWO1983OpoleZapłacono
84GolaszPiotrMPOLMWO1973Polska CerekiewFootstep CerekiewZapłacono
85GołębiowskiDariuszMPOLMMO, MWO1976OpoleStruxiDeveloperZapłacono
86GoździkKamilMPOLMMO, MWO1981Opole13 ŚBOT
87GóraMarekMPOLVIR1967Tarnowskie GóryZapłacono
88GórskiSylwesterMPOL1971Częstochowa
89GrabczakJarosławMPOL1984OpoleZapłacono
90GrabczakJudytaKPOLMMO, MWO1986Opole
91GrabońTomaszMPOLMMO, MWO1998OpoleZapłacono
92GrabowskaZuzannaKPOLMWO1996KrośnicaIzbicko w biegu
93GrabowskiDominikMPOLMMO, MWO1983OpoleZapłacono
94GrobelakWaldekMPOLMMO, MWO1975OpoleZapłacono
95GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCyklofanZapłacono
96GromekMichałMPOLMMO, MWO1990OpoleKM PSP BIELSKO BIAŁA JRG 1Zapłacono
97GulbaStanislawMPOLMWO1966JemielnicaFenix JemielnicaZapłacono
98GutkowskiAdamMPOLMWO1983Krapkowice
99GuzGrzegorzMPOLMMO, MWO1981Opole
100GuzikKatarzynaKPOLMMO, MWO1980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
Strona 1 z 4