maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Netecs Półmaraton, Netecs 10 KM Run, oraz Exel XC-Sport NORDIC WALKING

Miejsce i data imprezy: Olesno, 24 kwietnia 2021
Organizator: Klub Sportowy Victoria Olesno

Sponsorzy i partnerzy techniczni
Netecs sp z o.o.
XC-SPORT wyłączny dystrybutor marki EXEL

Patronat medialny
OOL24.pl

Dyrektor biegu oraz marszu Nordic Walking:
Krzysztof Miśkiewicz tel. 534 66 71 71, e-mail: victoriaolesno@gmail.com
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 404
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 404
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 404

Zapisy zostały wstrzymane.

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MiśkiewiczDorotaKPOL21KM, MOOlesnoVictoria OlesnoZapłacono
2KilianBartekMPOL21KMNysa***** ***Zapłacono
3LudwigMarcinMPOL21KM, SMChudoba
4KsiężarekŁukaszMPOL10KM, MOOlesnoXC-SPORT TEAMZapłacono
5MiśkiewiczKrzysztofMPOL21KM, MOOlesnoVictoria OlesnoZapłacono
6GarcorzDawidMPOL10KM, SMDzielnaMafia Team Lubliniec
7ZamorskiKrzysztofMPOL21KM, MOOlesnoSołtys Running TeamZapłacono
8KotarskiMarcinMPOL21KM, SMKrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
9KłakWojciechMPOL21KMPiaskiSzybkie Żółwie Opatów
10ŁebzuchMarzenaKPOL21KMNamysłówActivrunnnamyslow
11HernackiKarolMPOL21KMKrzepiceLISWARTA KrzepiceZapłacono
12MajewskaSylwiaKPOLNWZąbki***** ***
13StróżnyDominikMPOL21KMKrzepice
14FerdynuaMarcinMPOL21KMOpatówSzybkie Żółwie Opatów
15PlataDawidMPOL10KM, MOOlesno
16TaisnerAleksandraKPOLNWRuda ŚląskaNordic Team Ruda Śląska
17CapałaMarcinMPOL10KMSkoczówBiegam bo lubię
18JędrykaEdytaKPOL21KMKłobuck
19SowińskiAdamMPOL21KM, SMOpoleOpole TEAM
20BryjaSebastianMPOL21KMKluczborkKluczborska Grupa Biegowa
21KojDanielMPOL21KMKomornikiZapłacono
22BombaAlinaKPOL21KMWrocław
23GóralAndrzejMPOLNWBydgoszczArgus Włocławek
24StojkaBartłomiejMPOL21KMKluczbork
25PopławskiMarcinMPOL10KM, MOOlesno
26KwaśnickiPiotrMPOL10KMWolczynWołczyn biega
27SzenawaŁukaszMPOL10KMGórkiZapłacono
28KsiężarekTomaszMPOL10KM, MO, SMOlesno***** ***
29WlodarskiTomaszMPOL10KMPrzystajńMTB Przystajń Team
30SzostakGrzegorzMPOL10KMPrzystajń
31RękowiczPiotrMPOL10KM, MOKowaleZapłacono
32RękowiczPawełMPOL10KM, MOPraszkaZapłacono
33GlińskaGrażynaKPOLNWBorki MałeVictoria Olesno
34DyluśRobertMPOL10KMKrzepice***** ***Zapłacono
35HyrkielPawelMPOL21KMRzeszotaryIl Gatto RampanteZapłacono
36PyrakJuliaKPOL21KMKrzepiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
37MajchrzakPawełMPOL10KMKrzepiceLISWARTA KrzepiceZapłacono
38CiszkiewiczMarcinMPOL10KMFaustianka
39HernackaKarolinaKPOL10KMKrzepiceLISWARTA Krzepice
40MusiołKrzysztofMPOL21KMOlesnoRóża Olesno
41HęcinskaJuliaKPOL10KM, MOOlesnoVictoria Olesno
42HęcinskiPiotrMPOL10KM, MOOlesnoBRADAS Bike Adventure
43StanekOliwiaKPOL10KM, MOOlesnoVictoria Olesno
44KukułaAlicjaKPOL10KM, MOŚwierczeVictoria Olesno
45BąkAleksandraKPOL10KM, MOOlesnoVictoria OlesnoZapłacono
46RuranskaJoannaKPOL10KM, MOWojciechow***** ***
47KubackaKatarzynaKPOLNWOlesnoOOL Biega
48JagiełłoJarekMPOL10KM, SMOpole
49GrzywnaMarekMPOL10KMWojciechówMDM NT
50NiekrawiecDariuszMPOL10KMOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
51JanuszkiewiczAnnaKPOL21KM, MOOlesnoZapłacono
52JanuszkiewiczJacekMPOL21KM, MOOlesnoZapłacono
53LewandowskiDamianMPOL21KM, MOOlesnoZapłacono
54PiskorzAdamMPOL21KMLubliniecSŁOTA SPRINT SCHODY
55PawlikKrystynaKPOL10KMŁowoszówZapłacono
56BlukotDenisMPOL10KMSowczyceVictoria OlesnoZapłacono
57ŁuczakTomaszMPOL10KMKiełczówZapłacono
58FrączykSabinaKPOL21KMOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
59StanisławczykJacekMPOL21KM, MOOlesnoBiegam f PIS du
60KorkoszAndrzejMPOL21KMBlizne Jasińskiego
61PopczykEwelinaKPOL21KMSosnowiec
62StromczyńskiMaciejMPOL21KMZabrzeZapłacono
63KubanPawełMPOL10KMOpole
64KowalMichalMPOL10KM, SMWroclawAWLZapłacono
65KosowskiKacperMPOL10KM, SMGóraAWLZapłacono
66FlaszyńskaJuliaKPOL10KMLeśnaZapłacono
67OlczykDariuszMPOL21KMOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
68KulikDawidMPOL10KMOlesnoZapłacono
69MichalczykRafałMPOL10KMSzemrowiceZapłacono
70TobiśWojciechMPOL21KMPraszkaZapłacono
71DrongJózefMPOL10KMKuniówKuniów BiegaZapłacono
72MałekKamilMPOL21KMOpoleZapłacono
73PietrzokPatrykMPOL10KM, MO, SMOlesnoWKB Meta Lubliniec
74SumińskiTomaszMPOLNWSiemysłów
75PiksaKazimierzMPOLNWBrzegNiezrzeszonyZapłacono
76WilkielSzymonMPOL21KMBiałystokPKO BPZapłacono
77KuśKrzysztofMPOL21KMOpoleZapłacono
78RybiałekPiotrMPOL10KMZdzieszowiceMultiFitZapłacono
79BulukGrzegorzMPOL21KM, SMNamysłów10 wrocławski pułk dowodzenia
80GawinekLauraKPOL21KMCzeladźZapłacono
81ŁucewiczMichałMPOL21KMCzeladźZapłacono
82StawirejJolantaKPOL21KMBralinSzybkie Żółwie Opatów
83KlepaczRenataKPOL21KMBiadaszkiSzybkie Żółwie OpatówZapłacono
84ŻłobińskaAnetaKPOL10KMSłupia Pod KępnemSzybkie Żółwie OpatówZapłacono
85PankiewiczMagdalenaKPOL10KMZdzieszowiceDyczuś Team
86WilkKamilMPOL21KMOdcinekFalstart RudnikiZapłacono
87MrozowskiPiotrMPOL21KMOpole
88Okruta-MrozowskaMagdaKPOL10KMOpole
89Łysoń-TrepkaAleksandraKPOL10KMOpoleZapłacono
90GratkowskiPawełMPOL10KM, SMOpoleZapłacono
91BarosDanielMPOL21KMRudnikiFalstart Rudniki
92PrygaGrzegorzMPOL21KM, SMNysa
93Matukin-PakuszyńskaAnnaKPOLNWOpole
94MusiołKatarzynaKPOL10KMOpoleKM FIZJO
95PiechotaDamianMPOL10KM, MO, SMOlesno
96WręczyckiŁukaszMPOL21KM, SMLubliniec5 Pułk Chemiczny