maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

Miejsce i data imprezy: Kozielno - plaża przy Zalewie Paczkowskim, 19 czerwca 2021
Organizator: Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 5

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajMiejscowośćKlubPł.
1BednarzSzymonMPOLNysaZapłacono
2JaniakKarolinaKPOLPaczkówopolskieZapłacono
3RokickiMateuszMPOLPaczkówZapłacono
4SolarzMichałMPOLNamysłówWATAHAZapłacono
5ŠtefkováMiroslavaKCZEBílá VodaZapłacono
6GrabowskiRomanMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
7SurówkaFranciszkaKPOLPaczkówRunners Team NysaZapłacono
8SzaleniecMarcinMPOLPaczkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
9GradowskiŁukaszMPOLOpole
10BziukMarcinMPOLOtmuchówZapłacono
11PańczyszynMariuszMPOLNysaZapłacono
12Bulanda - GorolMateuszMPOLRybnikZapłacono
13PająkTomaszMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
14SzymczykMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
15MartyniakVolodymyrMPOLNysaZapłacono
16ČernochováSoňaKCZEJavorníkZapłacono
17MiękinaAdamMPOLNysaZapłacono
18JuraszAleksandraKPOLSosnowaZapłacono
19HylaMaksymilianMPOLPaczkówZapłacono
20SzaleniecJoannaKPOLPaczkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
21AntoszczyszynRyszardMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
22OlejníkováMartinaKCZEJavorníkZapłacono
23SurówkaWiktoriaKPOLPaczkówZapłacono
24HylaAnnaKPOLPaczkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
25NowickiMateuszMPOLWrocławZapłacono
26WorekDawidMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
27KieliszekMagdalenaKPOLPaczkówZapłacono
28BednarzDamianMPOLNysaZapłacono
29GaczyńskaKatarzynaKPOLPaczkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
30GórskiRobertMPOLZąbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa Frankestein
31ZamętaSławomirMPOLOtmuchówOTMBZapłacono
32KogusGrzegorzMPOLPaczkówZapłacono
33StanisławczukSebastianMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
34LeśniakSebastianMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
35IgrasMieczysławMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
36GałeckaNataliaKPOLKiełczówHfbZapłacono
37KorytkowskaAnnaKPOLPaczkówZapłacono
38BukałaJanuszMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
39ŚleziakJarosławMPOLZłoty StokMatnera Running TeamZapłacono
40KurowskiPawełMPOLPomianów DolnyZapłacono
41SosulskaJaninaKPOLWłodaryRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
42HasiakAleksanderMPOLNysaZapłacono
43RokickiMarekMPOLPaczkówZapłacono
44SzulcMaciejMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
45KołodziejskiKrzysztofMPOLBrzegZapłacono
46MiaraEdytaKPOLPaczkowZapłacono
47Michalska-HasiakKatarzynaKPOLNysaZapłacono
48LegutkoTomaszMPOLLądek ZdrójZapłacono
49BohoSławomirMPOLNysaHDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
50WojewódkaRobertMPOLNysaZapłacono
51ZychowiczPawełMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
52PolekKorneliaKPOLMurów
53ZawadaJózefMPOLGrodkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
54SurówkaRadosławMPOLPaczkówRunners team NysaZapłacono
55WilmanMarcinMPOLOtmuchówOTM.bZapłacono
56CichońKamilMPOLSadków
57BergerPiotrMPOLOtmuchówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
58CedroDamianMPOLOpoleZapłacono
59HatalaGrzegorzMPOLRzykiZapłacono
60GałeckiRobertMPOLKiełczówHfbZapłacono
61RezaczPiotrMPOLNysaZapłacono
62MichalakRafałMPOLCzepielowiceCZAPLA TEAMZapłacono
63GaczyńskiAndrzejMPOLPaczkówZapłacono
64Wiek-RezaczAlicjaKPOLNysaZapłacono
65MaleckiJacekMPOLŚremZapłacono
66SokołowskiŁukaszMPOLWarszawaZapłacono
67MajHenrykMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
68DawidowiczKamilaKPOLPaczkowZapłacono
69SokołowskaJolantaKPOLPaczkówZapłacono
70KociołowiczPiotrMPOLJanowiecBiegam w Górach BardzkichZapłacono
71SokołowskiPiotrMPOLPaczkówZapłacono
72KubickiMariuszMPOLKluczborkKozłowicki Cross SIS Fabryka ZmianZapłacono
73TokarczykMarcinMPOLNysaATHLETICS NYSAZapłacono
74Sypko-KubickaKatarzynaKPOLKluczborkKozłowicki Cross SIS Fabryka ZmianZapłacono
75JastrzębskiLesławMPOLPrudnikRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
76FiguraRobertMPOLWężaFigura TeamZapłacono
77GajewskiJacekMPOLPaczkówZapłacono
78OssowskiArkadiuszMPOLGłogówek
79ButzJakubMPOLOtmuchówZapłacono
80ŚliwaMarekMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
81DzierżakEdytaKPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
82BurmińskiŁukaszMPOLNysaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
83KotowskiJanuszMPOLOtmuchowOTM.bZapłacono
84KuśmierekAgnieszkaKPOLChałupki 46Zapłacono
85RupKrzysztofMPOLOpoleBlues BrothersZapłacono
86WachCezaryMPOLPaczkówDIECZapłacono
87MakarońskaTeresaKPOLWilamowaRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
88KołcunŁukaszMPOLPaczkówZapłacono
89KozłowskiAleksanderMPOLNysaZapłacono
90RyndakMateuszMPOLNysaZapłacono
91ChudzińskiTomaszMPOLNysaDIECZapłacono
92StepaniakMaciejMPOLGłuchołazyGuchołazka Grupa Poszukiwawczo-RatowniczaZapłacono
93HejdakPatrycjaKPOLKozielnoZapłacono
94BrząkałaSzymonMPOLNysaZapłacono
95HajdugaŁukaszMPOLDębska KuźniaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
96KuźniarJustynaKPOLNysaATHLETICS NYSAZapłacono
97TomakaBogusławMPOLZąbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa Frankestein
98BobakPiotrMPOLNysaZapłacono
99HrycajMarcinMPOLOpoleKB Odra OpoleZapłacono
100DylikDariuszMPOLPaczkówZapłacono
Strona 1 z 3