maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bytomski Charytatywny Bieg „GONItwa”

IV Bytomski Charytatywny Bieg  „GONItwa”
Miejsce i data imprezy: Bytom, 11 września 2021
Organizator: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (PSONI KOŁO BYTOM OREW)
Gmina Bytom

PARTNERZY:
Niewidzialna Ręka Pana Gienka
Fundacja Petralana
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego w Bytomiu
Komenda Miejska Policji w Bytomiu
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin biegu


Odpłatność za udział w zawodach wynosi:
- Wpłata w terminie do 10.08.2021 r.:
50 zł (zestaw startowy z koszulką);
30 zł (zestaw startowy bez koszulki)

- Wpłata w terminie od 11.08.2021 r. do 08.09.2021 r.:
60 zł (zestaw startowy z koszulką, ale bez gwarancji wybranego rozmiaru); 
40 zł (zestaw startowy bez koszulki)

- Wpłata w dniu biegu w biurze zawodów:
60 zł (zestaw startowy bez koszulki!)

• UWAGA!!! Wpłaty drogą elektroniczną przyjmowane będą do 08 września 2021 roku.

Informujemy, iż zgodnie z Regulaminem nie gwarantujemy koszulki okolicznościowej w zestawach startowych, za które płatność została dokonana w dniu biegu 11.09.2021 r.!!!
Kategorie:
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 1963
- Marsz Nordic Walking 2,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 1963

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamczykRyszardMPOLBIEG1953BytomXLZapłacono
2Anonim#232868NatkaKPOLNW1984BytomMZapłacono
3BiałasAnnaKPOLNW1974BytomMZapłacono
4BonkBarbaraKPOLBIEG1978BytomMZapłacono
5CendrowskaKarolinaKPOLBIEG1987MławaZapłacono
6CendrowskiKrzysztofMPOLBIEG1979MławaZapłacono
7DaneckaMagdalenaKPOLBIEG1985BytomLeca po maszketySZapłacono
8DaneckiWitoldMPOLBIEG1985BytomGromkie WiatryLZapłacono
9HańczurJanMPOLBIEG1961BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
10JanczykGrzegorzMPOLBIEG1974RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
11JanczykWiktoriaKPOLBIEG2004RybnikZapłacono
12KampaDanielMPOLBIEG1986BytomXLZapłacono
13KargólRafałMPOLBIEG1980Tarnowskie GóryFantastic 4Zapłacono
14KasprzakMartynaKPOLBIEG1989ChorzówGreen Belt Runner TeamZapłacono
15KasprzykSebastianMPOLBIEG1985RadzionkówZapłacono
16Koba StasiakUrszulaKPOLBIEG1984Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
17KozibąkTomaszMPOLBIEG1987Tarnowskie GóryMZapłacono
18KrauseSzymonMPOLBIEG1982Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
19KuczborskaPatrycjaKPOLNW1980BytomBiegamy z SercemZapłacono
20KujtkowskiPiotrMPOLBIEG1994RadzionkówMZapłacono
21KuleszewiczJustynaKPOLBIEG1992BytomSZapłacono
22LudwigPatrycjaKPOLBIEG1989BytomZapłacono
23MisiekJolantaKPOLBIEG1975Tarnowskie GóryLZapłacono
24OstrowskiPrzemysławMPOLBIEG1989BytomBiegam dla mojej pięknej MonisiZapłacono
25RadosławKuczborskiMPOLBIEG1980BytomBiegamy z SercemZapłacono
26RedzikDorotaKPOLBIEG1983Piekary ŚląskieUrząd Transportu KolejowegoSZapłacono
27RogowskiMaciekMPOLBIEG1973Tarnowskie GóryFantastic 4MZapłacono
28RygielJoachimMPOLBIEG1969BytomMZapłacono
29SampolskiArkadiuszMPOLBIEG1965BytomMZapłacono
30SkibińskaDanutaKPOLNW1949WrocławMZapłacono
31SkibińskaMałgorzataKPOLBIEG1984WrocławMZapłacono
32StrużynaAgnieszkaKPOLNW1977BytomMZapłacono
33StrużynaKrzysztofMPOLNW1970BytomXLZapłacono
34StrużynaMarcinMPOLNW2008BytomSZapłacono
35ŚcisłyMateuszMPOLBIEG1995ŚwierklaniecUFOKI ŚwierklaniecZapłacono
36TyczynskiRyszardMPOLBIEG1976Piekary ŚląskieLecymy dursMZapłacono
37WodarzBernadetaKPOLNW1969BytomZapłacono
38AmbrosiewiczJustynaKPOLBIEG1988BieruńJustyna&Tomek=WNMS
39BieleckaMagdalenaKPOLBIEG1993RusinowiceMafia Team Lubliniec
40Błoszyk-MałkowskaMonikaKPOLNW1984Piekary ŚląskieLecymy durs
41BobulskiBłażejMPOLBIEG1986BytomFight Club BytomM
42BobulskiJanuszMPOLBIEG1956Bytom
43FlankPawełMPOLBIEG1974SiechniceZabiegane DziaryXL
44HajdaKlaudiuszMPOLBIEG1967BytomKS TĘCZA
45HańczurJózefMPOLNW1961BytomB T M RunnersL
46HorbaczDariuszMPOLBIEG1971SosnowiecM
47KaczorChrystianMPOLBIEG2000Oława
48KasprzykSylwiaKPOLNW1975Myślachowice
49KojDanielMPOLBIEG1981KomornikiL
50KosteckaJustynaKPOLBIEG1981LubliniecS
51KosteckiDominikMPOLBIEG2006LubliniecM
52KościeńJoannaKPOLNW1968BytomBobry WalkingL
53KoziełTomaszMPOLBIEG1990BieruńJustyna&Tomek=WNMM
54KubicaAgataKPOLNW1991Tarnowskie GóryXXL
55KurpetBogusławaKPOLNW1953Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
56KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
57LechMonikaKPOLBIEG1992KatowiceM
58MaciejowskiWiesławMPOLBIEG1956Olkusz
59MajJoannaKPOLBIEG1985Siemianowice Śląskie
60MałkaMarianMPOLNW1959GliwiceM
61PlutaKatarzynaKPOLNW1989BytomBrakXL
62SnochowskaAgataKPOLBIEG1978BytomSzombierki chodzą i biegająXXL
63SnochowskiMirekMPOLBIEG1970BytomSzombierki chodzą i biegają
64SokołowskiAndrzejMPOLNW1977Lewin BrzeskiXL
65StachowiakMarcinMPOLBIEG1984RadzionkówXXL
66SzrobarczykMałgorzataKPOLNW1963Karchowice
67Tempka -ŁuczykMarzenaKPOLBIEG1969ZbrosławiceL
68TokarzJoannaKPOLBIEG1983Piekary ŚląskieLecymy Durś
69TyczynskiRyszardMPOLBIEG1978Piekary ŚląskieLecymy dursM
70UlfikŁukaszMPOLBIEG1979Strzelce OpolskieKlub biegowy Odra OpoleL
71WysockiMariuszMPOLBIEG1976Piekary ŚląskieLecymy durs
72ZadoraMaciejMPOLBIEG1987Bytom
73ZielińskaGrażynaKPOLNW1963DobieszowiceBobry WalkingL