maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 11 września 2021
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 68
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 68
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 68

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówZapłacono
2PancylejkoBogdanMPOL10KM1974Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
3NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
4BaziukArturMPOL10KM1976Dobrzeń WielkiTeam of RunnersZapłacono
5ProkopczykJaroslawMPOL10KM1977Opole
6MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
7HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
8HermanowiczAgnieszkaKPOL5KM1988Dobrzeń Wielki
9HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń Wielki
10DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
11NagelKrzysiaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Wołczyn TeamZapłacono
12MaszkaDanutaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
13HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
14MikołajczykAnnaKPOL5KM1985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
15Świątek-TokarskaAnnaKPOL5KM1978WołczynSlow Jogg ! Team Wołczyn
16TymuraMarzenaKPOL5KM1986OpoleSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
17AraszczukMagdalenaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
18WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
19MartyniakMarekMPOL5KM1983WolczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
20NylecMarzenaKPOL5KM1976WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
21AdamowiczNataliaKPOL5KM1987BrynicaSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
22KliśMarcinMPOL10KM1987Stare Siołkowice
23HarmatiukWiolettaKPOL5KM1980WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
24DziaczukKarolinaKPOL5KM1985WołczynSlow jogg team WołczynZapłacono
25BartosikJoannaKPOL5KM1975WołczynSlow Jogg ! Team WołczynZapłacono
26KwaśnickiPiotrMPOL10KM1981WołczynWołczyn biega
27BaruchaAndrzejMPOL10KM1980OpoleKB ODRA OPOLE
28ZagajaJanuszMPOLNW1955PokójWesoły Borsuk Team
29JagiełłoJarekMPOL5KM1982Opole
30PrzybylskaJoannaKPOL5KM1993GłuszynaZapłacono
31MarkiewiczKrystynaKPOL5KM1982WolczynSlow-Jogg Team Wołczyn
32DrozdPrzemysławMPOL10KM1972OpoleRajsport Active
33PtakAdamMPOL5KM1984KarłowiceDzikie Morsy
34PtakEwelinaKPOL5KM1984Karłowice
35MilińskaLiliannaKPOL10KM1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
36KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDAMBONIAZapłacono
37KozimorGrzegorzMPOL5KM1974Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
38KozimorAlicjaKPOL5KM1975Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
39DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
40OborskaMagdalenaKPOL5KM1978ŁosiówStan Umyslu Lewin Biega
41OborskiZbigniewMPOL5KM1976Łosiów
42RukszaMieczysławMPOL5KM1962Opole
43BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
44JagiełłoMalgorzataKPOL5KM1968Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin Biega
45ŚwierczekAnnaKPOL5KM1969Lewin BrzeskiStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
46WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
47WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
48BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
49JończykAnnaKPOL10KM1983OzimekZapłacono
50RybarzJacekMPOL5KM1979Dobrzeń MałyZapłacono
51WołoszczukTomekMPOL5KM1980Brzeg
52LeszczyńskaBożenaKPOL5KM1956Niemodlinniemodlin biega
53LeszczyńskiJanuszMPOL5KM1958Niemodlin2
54MazurkiewiczDawidMPOL10KM1990KluczborkZapłacono
55StankiewiczSławomirMPOL10KM1992Opole
56PuszczewiczZenonMPOLNW1941Pisarzowice
57DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
58DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
59DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
60KozimorElżbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
61GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
62GarcarzDorotaKPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
63BednorzEwelinaKPOL5KM1984OpoleZapłacono
64BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umyslu Lewin BiegaZapłacono
65MalechaPiotrMPOL5KM1990OpolenowaARCHITEKTURAZapłacono
66WincierzSlawomirMPOL10KM1988RaciborzZapłacono
67MiśkowiczAnnaKPOLNW1958GłogówekNessi Time Biała
68WielichowskiŁukaszMPOL5KM1982OpoleKB ODRA OPOLE
69ŁukaszyńskiMarekMPOL5KM1993OpoleKB ODRA OPOLE
70WaleszczykKrzysiekMPOL10KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEZapłacono
71HrycajMarcinMPOL10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
72JachećJacekMPOL5KM1992OzimekKB ODRA OPOLE
73KampaDanielaKPOL5KM2002KolonowskieZapłacono
74WojsTomaszMPOL5KM1981Opole
75WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
76Anonim#253170EvaKPOL5KM1990Dobrzeń WielkiZapłacono
77KilijanekIzabelaKPOL5KM1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
78StankiewiczSlawomirMPOL10KM1992Opole
79SzenawaŁukaszMPOL10KM2005Górki
80SzutowiczŁukaszMPOL5KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
81KoziołTomaszMPOL5KM1994Opole10 Brygada Logistyczna
82KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC